Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Wysoki jak topola, a głupi jak fasola - chyba się kiedyś mawiało ;D Ja jeszcze rosnę, póki co w dowód 179 wpisane mam :wariat: Ale wcale bym się nie obraził, gdyby to był max :)

 

EDIT: witam! :D

Link to post
Share on other sites

Ja pociągnąłem przy mamie bo poprosiłem że chce sprubowadź, smierdzi, ale jak. Raz jechałem samochodem do szkoły, akurat mama paliła w aucie i dym troche na mnie pużniej poleciał, a na lekcji podchodzila domnie sprawdzić co tam robie i mówi " tobiasz palisz bo smierdzisz papierosami " :D

a ja yyee ;/ a szczęśćie nic nie zrobiła :)

Link to post
Share on other sites

Ja spadam w kimono i mam dość BC2, chyba przejdę na COD'a po tym patchu. Nie da się reanimować to po pierwsze. Po drugie to teraz pełno noobów ze strzelbami lata. Po trzecie rejestracja hit'ów nadal jest zj*bana, 20 naboi z PKM w banie i oczywiście koleś dalej biegał.

Link to post
Share on other sites

Może niewątpliwie od dzieciństwa nie znoszę porażek i tyle. Dla mnie w świecie nie ma nic gorszego niż przegrać. Zwłaszcza mając 42lvl. W ogóle nawet w BF2 wystarczyła seryjka i padał. Tam były duże mapy. A Barret ma skuteczny zasięg 2.5KM, a w grze pocisk opada po 5cm. Po tym patchu to w ogóle już nie da się w to grać.

Link to post
Share on other sites

Przynajmniej mnie rozweseliłaś :D Nawet nie wiedziałem, że to ty, ale ogólnie to jak wyglądałaś tam jak jakiś bot, który nic nie robi :D :tajniak: Może dzisiaj mi źle poszło, oby jutro było OK. Ciekawe tylko jak długo wytrzyma mi scroll z ośką sklejoną kropelką :):D

 

Branoc :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...