Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

E tam, To jest raczej seria zadan do przygotowania/przypomnienia z geo analityczne, a jutro bedzie wielkie sprawdzanie naszej wiedzy z tego działu :P Teoretycznie moglbym pojsc na życwa, jak to zazwyczaj robie, ale jednak zeby nie opieprzac sie caly dzien stwierdzilem ze cos porobie :)

Btw. Szukając czegos w piwnicy i w garazu znalazłem nitownicę i caly worek nitów, ale jeszcze nie nauczyłem się jakoś tym obsługiwać :P Taka ręczna nitownica śmieszna, jakbym do tego zakupil czarne nity i dorwal male wiertło do roznitowania to moze kiedys cos pozmieniam w budzie. Nie mam jeszcze pomyslu co, bo i tak mam wiele do roboty, ale moze na jakis glupi pomysl wpadne potem :P

Link to post
Share on other sites
Gość Diana Socha

[Kartka na drzwiach zostawiona przez Dianę, zwaną Ingrid]

"Sorki misiaki za nieobecność - mam sporo na głowie ostatnio. Dziś wieczorkiem też mnie nie będzie, bo w piątek o 6 rano jadę do szpitala do Buska -Zdroju. W sobotę powinnam być już normalnie, chyba że mnie lekarze nie wypuszczą, to mnie nie będzie :)

Co do mojego konta (bo któryśtam pisał) - jest mały problem z łącznością między kontem na forum, a kontem na bmk - stąd istniejące konto Ingrid na które nie da się dostać (jest nieaktywne) i aktywne konto Diana Socha, ale bez danych z konta Ingrid. Podobno chłopaki nad tym pracują :P

I uciekam na śniadanko, miłego weekendziku wszystkim gdybyśmy się nie zobaczyli ^^"

Link to post
Share on other sites

Nie no to akurat był A4Tech, a ja używałem go hardkorowo i niestety tego nie wytrzymał. Chyba kupię takiego samego, bo jest tani, a podkładkę jeszcze muszę zmienić. Pech jak zwykle. Ostatnio mnie prześladuje, ale szczęście powoli powraca. Właściwie to jutro wezmę pada i emu PCSX2(Fatal Frame). Jazda :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...