Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Hehehe w końcu :rudolph::wariat: Tyle zmian wokół mnie, ale u mnie też się dzieją. A tak właściwie to z mojego osobistego dziennika:

 

Jutro, wizyta u znajomego, który ma nehalema, próba przywrócenia życia GTX'owi

Poniedziałek 25.10 - DFI DK X48-T2RS

 

Już niedługo...

Link to post
Share on other sites
Gość Diana Socha

@Himer, nie kręć mnie :wariat: ja już dzisiaj jestem wystarczająco zakręcona

@zeratul, jak to nie ma gamingowej ?:P

@Vera, akurat nie moja prywatna fotka - z zasobów bmk (nie znam autora, to już by trzeba naczelnego pytać :rudolph:)

@Michael_91, i tak większość mówiła mi po imieniu :/ a przedrostek sobie możesz darować, wystarczająco staro sie czuje przez bolący mnie kręgosłup :D

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

 

Diano dobry artykuł, ale gdybyś nie napisała w Karczmie, że jest twojego autorstwa to bym nie wiedział :rudolph:

Aha no i druga sprawa bo ciekawość mnie zżera - pracowałaś kiedyś na sprzęcie dla grafików 3D (takim jak w artykule)? Bo jestem ciekaw z czym to się je.

Link to post
Share on other sites
Gość Diana Socha

thx kopec23 :rudolph:

pracowałaś kiedyś na sprzęcie dla grafików 3D (takim jak w artykule)? Bo jestem ciekaw z czym to się je.

na produktach 3DConnexion nie pracowałam - głównie ze względu na bardzo wysoką cenę... chociaż bardzo bym chciała :oops:

natomiast pracowałam na innych zabawkach, które pomagały w obsłudze 3D, były to głownie trackballe i tablety

 

chociaż najwygodniej mi pracować z tabletem z pokrętłami zoomu i przesuwu obrazu no i z dobrze skonfigurowaną myszką dla..graczy, która ma sporo przycisków programowalnych i wysokie dpi :wariat:

 

edit: też spadam do wyrka, jutro o 7 trzeba wstać i oddelegować siostre do szkoły :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...