Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

przepraszam Panie Gospodarzu, z darmochy skorzystam może na weekendzie, więc zostawiam sobie tych parę kolejek na później

tak jak pisałem muszę się zmywać, jutro ma do szkoły na 7:15 :wariat::sciana::sciana: , więc muszę wstać przed 6:00 i się do tego jeszcze jakoś w miarę wyspać

i co najważniejsze - zdrowia, szczęścia pomyślności i jeszcze raz pieniędzy dla Jaśnie Wielmożnego Pana Gospodarza :!: :!: :!:

zdrowie jubilata po raz pierwszy i nie ostatni :!:

uwalcie się ludu z tej okazji na smutno, niech Wam się jutro nie chce rano wstać, ode mnie też darmowa kolejka, resztę darek11 stawia :cenzura::cenzura::cenzura:

pozdrawiam wszystkich i dobranoc

Link to post
Share on other sites

Zdrowia i spełnienia marzeń Panie Gospodarzu! :cenzura:

Witam wszystkich! :cenzura: Posiada ktoś moze podkladke Qck Mini by Komputronik? Dziś przyszła i będę ją testował, jak tylko zrobie zadanka na jutro :wariat: Ponadto na dniach jak znajdę chwilkę to spraedzę jak sprawuje się mod o który Dominik (a wcześniej kiedyś ja) pytał, czyli wiatraczek od tyłka strony na mobo w okolicach procka/chipsetu (sprawdze efekty moim nowiuśkim termometrem cyfrowym Scythe :sciana: ) Tylko zastanawiam sie gdzie włożyć ten czujnik od termometru jak bd sprawdzal temperatury chipsetu, bo chyba nie między radiator a chipset? :) Poki co leży w radiatorku i wskazuje 43.6*C, ale rozgrzeje sie dopiero jak grać bede :sciana:

 

Edit:

Zdjąłem na chwile obudowe, temp. spadla o 5 stopni ;D Ale to dlatego, że wiatraczki na obudowie mam wyłączone na codzien, bo nie należą do najcichszych :cenzura: Teraz poczekam az w zamknietej obudowie sie znowu nagrzeje i odpale swój system nawiewo-wywiewu wewnątrz obudowy, który posiada nawet własny wyłącznik :rotfl: Ciekawe na ile rzeczywiscie on pomaga :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Przepraszam ze nie otworzylem teraz ale testuje monitorek i grzebie w kabelkach z multimetrem totez zapomnialem ze juz 10 jest :oops:

 

Tak tylko wspomnę, że NFS: Shift na PC jest już w sieci

wiem, moj kuzyn juz go sciagnyl ale jeszcze nie gral XD

 

to ja znikam, podlacze go normalnie i zaraz znow bede :cenzura:

Link to post
Share on other sites

Ty Michał to powinieneś się chyba trochę wcześniej spać bo już nawet nie wiesz, że herbatka była bez jakiegokolwiek prądu; tłumaczę to zmęczeniem i niedospaniem

tak czy inaczej czas zamykać...zapraszam wszystkich po 22:00

pozdrawiam

:cenzura::cenzura::cenzura::wariat::sciana::sciana:

Link to post
Share on other sites

jak tak dalej pójdzie to zapewne tak...

 

EDIT

mi się już nie chce przy kompie siedzieć, więc idę się przekimać coby jutro w miarę być "żywym" na lekcjach

widzę, że nikogo już nie ma, więc branoc wszystkim, a tymczasem...

 

;);):):D

 

jak ktoś wpadnie przed 6:00 to zapraszam serdecznie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja panowie dzisiaj nie otwieralem bo pisal recke, napisalem dzisiaj caly tekt i zdjecia przekonwertowalem zeby na stronce sie zmiescily, jutro to po wklejam, dam zdjecia i linki do nich i w pon powinna sie pojawic, albo nawet szybciej ;)

 

branoc panowie.

Link to post
Share on other sites

dzisiaj nic nie zamawiam... Dzisiaj testuje moje tego roczne wino truskawkowe przed butelkowaniem i po pół lira czuje że moc ma wystarczającą ;) ale to jeszcze nie koniec idę po więcej i będę dalej "benchmarkował" winko :) Jeszcze trochę tu posiedzę.

Widzę że innych brak a sam ze sobą pisać nie będę, teraz chyba zamknąć powinienem ;)

Link to post
Share on other sites

Damn... a myślałem, że się załapię, a tu kicha, wszyscy śpią. I kto mi herbatkę z sokiem malinowym poda? Samoobsługowa ta karczma, eh... ;)

Poleciłby mi ktoś jakieś świecące się jak psu jaja radiatory/chłodzenia na am3? najlepiej turbinopodobne (tt spinq, tt beetle, asus knight itd)?

 

EDIT: no nic,pusto coś,więc zamykamy dziś wcześniej, bo o 4:00. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...