Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

@Daro (od dzisiaj skracam Twój nick, nie chce mi się wszystkiego pisać :) ) - jak zapewne pamiętasz Moderator dostaje w Karczmie jakikolwiek sobie zażyczy napój

jakąś zagrychę / mieszankę anty-kacową podać też ;)

@19are93

skoro taki ciepły chcesz...

pozdrawiam

 

EDIT

@kajefasz

nie ma sprawy

Link to post
Share on other sites

Witam,

Przyszedłem tutaj bo tutaj można spokojnie sie pouczyc :) Jak zwykle biore sie za matme o wczesnowieczornych godzinach.

 

Zna ktos jakąś pomoc naukową dobrą do Pascala? Kiedys bawilem sie w programowanie ale nic z tego nie wyszlo a terz w szkole bedziemy miec Pascala w końcu to może sie zainteresuje bardziej. Czy moze lepiej Cpp? W szkole i tak sie bede pascala uczył, to podstawy programowania bede miał jakieś ;)

Link to post
Share on other sites

Tyle że ja teraz serio piszę i w takiej sytuacji nie jest mi do śmiechu i pisania tutaj "na niby". ;)

 

-----------

Kiedys bawilem sie w programowanie ale nic z tego nie wyszlo a terz w szkole bedziemy miec Pascala w końcu to może sie zainteresuje bardziej.

Ja polecam SJP. :)
Link to post
Share on other sites

no to uczcie się ludzie, na mnie zaś już czas

jutro pewnie troszku dłużej posiedzę...

Karczmy nie zamykam, bo widzę ktoś się jeszcze po niej plącze, ale ostatni niech przewróci kartkę w oknie na "zamknięte"

no i oczywiście żadnych postów po 6:10 proszę

pozdrawiam i branoc

Link to post
Share on other sites

sprawdzę rano czy wrzuciłeś jeszcze jakiś tytuł a tera spanko

BRANOC

rano to ja sie budze, odlewam, jem, myje i na busa ide. takie zombi ze mnie i wstaje pol godziny przed nim wiec po poledniu najpredzej :)

 

 

branoc 23:17 ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...