Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Ja tam gram już ponad miesiąc.Początki są cholernie trudne bo dostajesz jakiegoś złoma z śmieszną armatą i z takim czymś masz walczyć z tygrysem czy panterą :P .Potem już jest coraz lepiej choć przyznam, że zbieranie na taki wypasiony czołg zajmuje dni a nawet tydzień :D .Ale teraz mam wszystko w powarzaniu bo mam aktualnie najlepszy czołg w tej grze.No może MAUS jest lepszy ale to już inna bajka :D .Ja już zawijam w kimę.Widzę, że nikogo nie ma więc oficjalnie zamykamy karczmę :P .

 

PS.A to jeszcze dla poprawienia snu :D :

Link to post
Share on other sites

Yo, macie pomysł dlaczego po zmianie napięcia w MSI Afb fermi mi się wiesza nawet w idle. Jak już działa to nie wiem czemu robi prawie 100st. Nie pomysłów co jest nie tak. Mam nadzieję, że niedługo wyjdzie nowy nibitor obsługujący GF104.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że zwiększam tylko napięcie Vcore Mixtape. I nie wiem o co chodzi. Czyżby buda chieftec'a nadaje się na złom. Tak BTW czy ma znaczenie położenie zasilacza na górze lub dole? Dżiforsa chwilowo zostawię dopóki giguś nie wyda nowego biosa, bo nie da się zwiększyć obrotów wentyla do 100% Max mogę do 70 nie wiem czemu.

Link to post
Share on other sites

Zmieniaj chłodzenie na tego GTX'a albo czekaj na nową wersję BIOSU to geforca.Napięcie zostaw w spokoju i daj na normal.Budę masz dobrą,ale powinieneś dołożyć ze 2 wentyle dobrej jakości.Może zmień pastę na karcie.Nie wiem na razie rób tak żeby Ci ta karta nie padła po tygodniu :o

Link to post
Share on other sites

Nie wiem no ja nie mam siły do tego. Dziwne, może spróbuję kiedy indziej. Teraz to kicha w ogóle. Koziro, a ty zaznaczałeś opcję voltage monitoring? Czy tylko możliwość zmiany? Może to powoduje buga?

Link to post
Share on other sites

nikt tu nie był przede mną tego wieczoru

Forum benchmark zamiera ^^ Widać to gołym okiem... mniej nowych tematów ostatnio widzę, a i w takich miejscach jak Karczma cicho...

Nie będę tu sam siedział, bo nudy :P

Jak się komuś będzie chciało to niech sobie zamyka :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...