Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

branoc kowdipapo

kto jeszcze siedzi w Karczmie łapka w górę proszę i posta zapodać

 

EDIT

pusto w tej Karczmie o tej godzinie

na mnie już też czas, pozdrawiam i branoc

 

P.S.

jeżeli ktoś przyjdzie to wedle starej zasady - ostatni przewraca kartkę na "zamknięte" i żadnych postów po 6:10 aż do otwarcia

tymczasem jako że ostatni wychodzę z Karczmy:

:D;);):D:D:):rotfl::rotfl::?::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy:

 

edit @darek11 - prosze nie pisac w czasie zamkniecia karczmy

Link to post
Share on other sites

otwieram :!:

od razu wnoszę aby Pan Gospodarz zamieścił oficjalne ogłoszenie o Kolebce Anime, która niedawno powstała z ramienia Karczmy

i od razu również dla mnie 1 litr Pepsi + 10 kostek lodu i idę do kącika, jednakże tu też prawie cały czas jestem

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no a ja polecam cole albo wodę mineralną

na orzeźwienie bardzo dobra jest też oranżada "własnego pędzenia" :lol: (i niech nikt nie ma skojarzeń, chodzi o oranżadę a nie bimber lub napoje pokrewne :!:D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no nie powinno, a moze powinno? Co najgorsze sami zaczeliscie ją wczoraj z wielki ale do mnie. Ide parzyc kawe...

 

A czy schłodzonego TIGERA można poprosić?

Oczywiscie

"Idzoe do lodowki, patrzy, zabiera. pochodzi z kamienna twarza i stawia na ladzie. Można :D i wielk usmiech"

 

"wraca sie, idzie na zaplecze i bierze cala skrzynke energetykow, no to czas sie napic :lol: "

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...