Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

ja też dopiero teraz idę spać, zapomniałem napisać, że na MW2 idę :sciana:

tak czy inaczej na wypadek gdyby Himer zasnął na klawiaturze zamknę Karczmę :sciana:

tak więc pozdrawiam & branoc & ETA 19h & ;):cenzura::cenzura:

Link to post
Share on other sites

Ej no nie ma nie ma tak, nie zasnąłem u mnie już jasno na niebie i zaczynam oglądać piłę IV.

 

Godzina 6:00 czas na edycję! Idę spać i zamykam karczmę regulaminowo o szóstej. No spać raczej już nie będę więc czas na kawę. Hmm mój uptime wynosi już ponad 24H.

;):cenzura::cenzura::sciana::sciana:;):zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Cześć ja dzisiaj nie będę długo w karczmie, bo już jestem na nogach 40 godzin i zero drzemki. Jeszcze tylko piła VI została, a jutro jak się wyśpię to zaczynam serię Silent Hill(nie mylić z grą).

Link to post
Share on other sites

1:0 dla Hiszpanii, mecz się właśnie skończył

witam wszystkich i zapraszam do Karczmy

i co jeszcze do Hiszpanii....może się ona już żegnać z turniejem, nie jest realne aby wygrali oni z Niemcami....coś czuję że będzie właśnie finał Niemcy - Holandia (Urugwaj bez Suareza)....i choć nie za bardzo chcę aby Niemcy wygrali MŚ - to się wydaje być najbardziej realne

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

może się ona już żegnać z turniejem

przecież jest półfinał i mecz o trzecie miejsce ;);)

miałem na myśli, że "nie przejdzie przez Niemcy"

ja sprawdzę jeszcze tylko parę tematów na BMK i też zawijam w kimę

pozdrawiam & branoc :)

Link to post
Share on other sites

Siemanko ;) .Ja też będe kibicować Hiszpanii.Życzę z całego serce żeby niemcy pojechali do domu.Po prostu taki naród i tyle :) .A jak Hiszpania przegra to Holandia na pewno się nie da choć jak Niemcy będą mistrzami świata to walnę kielicha i zrzucę się z wieżowca ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...