Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Bywalo juz dluzej ze tylko ja z zeratulem żeśmy otwierali i zamykali w 4 posty w sumie na noc Karczme wiec nie narzekajcie jak tydzien czy dwa jest pusto :wariat:

 

Ja jeszcze kilka dni czasu ni mam, ale na poczatku wakacji postaram sie troche ozywic Karczme :wariat:

 

WIecie, jak ktos zarzuci ciekawy temat, to zaraz wszyscy co tylko zagladaja sie odezwa i sie rozkreci :wariat:

 

Tymczasem ja spadam, C'ya :wariat:

Link to post
Share on other sites

no ale na siłę szukać tematów nie można, bo to do niczego prawie są takie debaty...tzn jak to mawiają - najlepsze dyskusje to te nieplanowane....

ja se już pograłem i będę w Karczmie pewnie za jakieś 21 h

natenczas zawijam w kimę i pozdrawiam....a że na obecny moment nikogo nie ma..... :wariat::wariat::wariat:

Link to post
Share on other sites

Eh, znowu pustka? a do drzwi ktoś zapuka? O, chyba pod wycieraczką są klucze, więc otworzę...Otwieram stare i skrzypiące drzwi od karczmy, które wypadałoby przesmarować. Życia tu w ogóle nie ma, w kątach nikt nie siedzi, pewnie większość już gdzieś pojechała na urlop :) Miałem dzisiaj przez 3 godziny próbę, i mam problem ze stawianiem kroków, mój chyba jest wyraźnie wolniejszy i dłuższy co sprawia ten problem. sztandar swoje waży i w dodatku jest długi, a więc jeszcze gorzej. Jak mi cykną fotę to może gdzieś wrzucę i się pokażę.

Link to post
Share on other sites

No ja mam gorzej, muszę nieść sztandar i nie wiem czemu sumienie nie daje mi spokoju. Coś mnie gryzie. Gry mi się przejadły, komp się znudził. Chyba jedynie muzyka jeszcze daje jakiś efekt. Nie wiem co powiedzieć. W piątek cały ciężar spoczywa na mnie, będzie mnie widzieć ponad 600 osób, no nieciekawie. Koledzy mnie podziwiają nie wiem czemu.

Link to post
Share on other sites

Good Night! wyśpij się, ja z pewnością się wyśpię, bo przejęcie będę mieć o 15:00. Posiedzę jeszcze chwilę, ale chyba zamknę karczmę, bo nie ma tu nikogo.

 

 

EDIT: Boli mnie głowa, światło zardzewiałej lampy naftowej nie pokazuje cienia żywej duszy. Zamykam drzwi, zaszkrzypiały, wkładam klucz i przekręcam stary skorodowany zamek. Podnoszę wycieraczkę i klucz tam pokładam, aby strudzony wędrowiec mógł wejść i zaspokoić swoje pragnienie oraz schonić się w murach karczmy pokrytych bluszczem. Dobranoc :wariat::)

Link to post
Share on other sites

jakie zamknę Karczmę....nie ma takich numerów :!::wariat:

się jeszcze nie żegnałem i "500" nie dostałem, więc mam nadzieję, że za jakieś 2h, kiedy to planuję skończyć grać w AC2 to ja przybytek zakluczę :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie wiem na jakiej zasadzie działa on-line, więc się tym nie kłopotam....być może mnie od neta odłączyło....

tak czy inaczej zawijam również w kimę....pozdrawiam, a że nikogo już nie ma....pac :):wariat::]

Link to post
Share on other sites

Otwieram skrzypiące drzwi od karczmy od razu zauważając wszędzie kurz, zresztą jak to zwykle w karczmie jest...zapalam starą zardzewiałą lampę naftową, która rozświetla całą karczmę. Krzesła jeszcze nie ściągnięte ze stołów trzeba coś z tym zrobić. Zapraszam tutaj! Otwarte regulaminowo, pewnie będzie pustka. Dzisiaj fajnego dnia nie miałem. Nie wiem co myśleć już.

Link to post
Share on other sites

siemka ludzie, zapraszam

dla jeszcze uczących się ludzi informacja na "dobrywieczór": do zakończenia roku w momencie pisania posta i szacując zakończenie uroczystości na godz. 11:30 pozostało 12h 54min

pozdrawiam, idę grać w AC2, wbiję koło północy :roll:

Link to post
Share on other sites

Idę sobie obejrzeć niekrytego krytyka, po skończonym przecieraniu wszelkiego "szkła" jakie znajduje się w karczmie. Płomień w lampie naftowej świeci się spokojnie, w karczmie nie ma już żywej duszy, ale kto wie? Może jakiś strudzony wędrowiec tu wstąpi? Ja tęsknię za tą karczmą co kiedyś była...pełno ludzi, nawet hookie był i majkel, _nick_ i inni użytkownicy, a teraz? Nie ma nikogo jestem sam.

 

EDIT: Idę w kimę, gaszę lampę i zamykam stare drzwi od karczmy kładąc klucze pod wycieraczką dla zeratula. Dobranoc :[:roll:

Link to post
Share on other sites

mam swoje klucze Himer to po pierwsze, po drugie skoro piszę, że będę koło północy to mam zamiar być chyba, że wyskoczy coś niezależnego absolutnie ode mnie (słynna "pięćsetka" np.)

tak czy inaczej jestem.....i właściwie zawijam w kimę aby jutro nie spóźnić się na odbiór swojego świadectwa :)

pozdrawiam & branoc & ETA 22h & :roll::[;)

Link to post
Share on other sites

Juz mi tu znajdowac jakis temat do rozmow! Trzeba rozruszać tą budę, bo coś ostatnio niezbyt wielka aktywność wykrywana tutaj :)

 

Tak na miły początek:

http://www.youtube.com/watch?v=NXqEMuXGK08

 

No i żeby było tak, jak twierdzi Trujillo ponizej :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zzs6nCipwU0

 

 

Tak w ogóle to witam :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...