Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

RAKU44 masz 180cm i masz 83kg? - grubas :P

 

 

to w takim razie przepraszam, mam alergię na łysych bezmózgów przemierzających moje osiedle w szeleszczących spodniach

Ostatnio jak piliśmy pod twoim domem to mówiłeś inaczej. Ale dresy to miałeś fajowe :D
Link to post
Share on other sites

Ale będe ćwiczył i do końca lata poprawię swoje dotychczasowe osiągi

Ćwicz tylko pamiętaj o kręgosłupie-nic na siłę w tym wieku, technika przede wszystkim, i nie zaniedbuj żadnych partii mięśniowych zdrowa sylwetka to nie tylko klatka i biceps :D

BTW ja zaczynałem ćwiczyć powoli już w wieku 15 lat :P trochę za wcześnie ale jakoś ciągnęło mnie do tego sportu jak do wielu innych :P

 

EDIT:

RAKU44 masz 180cm i masz 83kg? - grubas :P

tylko popatrz na obwody i zmierz swoje to pogadamy :D

Link to post
Share on other sites

Jeśli słuchasz muzyki w moim wykonaniu to musisz mieć bardzo mocno już zrytą przez nią psychikę. :P

Koleżanka zaraziła mnie pewnym utworem Myslovitz, który jest na Twoim kanale i zawsze można posłuchać jakiejś innej interpretacji choć w sumie to chyba ta z Edytą Bartosiewicz jest mi najbliższa :D aha no i nie mógłbym zapomnieć o MIG :D
Link to post
Share on other sites

Ja akurat tej z Edytą nie umiem strawić. :D Nie wiem dlaczego, może dlatego że jedyną wokalistką, która pasowała mi barwą głosu do śpiewania z Rojkiem była Maria Peszek w "W deszczu maleńkich żółtych kwiatków" - polecam. :D

 

No a MIG to klasyk. W sprawie klipu pisali do mniej dwaj przedstawiciele muzyki discopolo już. :P

Link to post
Share on other sites

Do wersji z Edytą przemawia kilka sytuacji związanych z tym utworem i dlatego tak choć nie powiem samo wykonanie też mi się podoba :D już zarzucam wspomniany utwór jak będzie dobry masz u mnie bro i możesz drugie doliczyć do tych 450 zł za tego GTX :D

A MIG z teledyskiem to klasyk jak i to :P :

http://www.youtube.com/watch?v=ZA1NoOOoaNw&feature=related

Link to post
Share on other sites

Hmm po pierwszych dwóch przesłuchaniach nie do końca przekonany ale profilaktycznie dodam do ulubionych żeby mieć pod ręką ;) To może jak już tak muzycznie to kawałek z tych dresiarskich klimatów banego ;) :

 

Link to post
Share on other sites

Dobranoc, widzę że gustujesz w azjatkach :(

Ja tam wpadnę i pewnie nikogo nie zainteresuję jak zawsze. Potrafię coś zrobić tylko nie umiem, bo nie mam motywacji i nie chce mi się przez to(już gadam do siebie). Kto mnie jeszcze przygnębi?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...