Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

W sumie jeszcze czas mają, zresztą mnie to nie obchodzi. kogo ja tu w ogóle obchodzę, no chyba, że napiszę coś idiotycznego to tak. Po prostu chcę niższych cen, bo teraz to masakra, nigdy nie kupię produktu ATi, tylko poczekam i kupię zielonych. 5770 powinien kosztować jakieś 500zł za 800 to ja dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Witam :P

Zalozylem Eclipse II oraz S1 rev2. Jest to pierwszy taki klocek jaki zakladalem i tak patrzylem na mobo czy na pewno wytrzyma :P Choc powtarzalem sobie, ze juz ciezsze klocki ludzie mają i nikomu sie nic nie łamie, to jednak wolalem uwazac troche :menda:

 

Kurde, grafa sie grzeje troche z tym s1 rev2. Nawet pamieci są cieplejsze niz jak nie mialy radiatorów :wariat::P

Jeszcze pomysle czego to moze byc wina, najwyzej napisze na forum w tej sprawie :D

 

A tymczasem spadam na jakis film :D

Link to post
Share on other sites

EEEE... a ja tak z innej beczki... może ktoś z was maila do nich napisze... bo by pierwszy porządny pomiar na świecie wyszedł :wariat:

 

suntzu

2010-06-02 18:16

 

Ale autor nie zrobił zdaje się pomiarów głośności więc ciężko jest dyskutować. TO karta głośniejsza od 5850. Ale nie możemy tego sprawdzić, bo każda karta jest inna. Może ta akurat jest bardziej cicha.

 

Aby obalić twoją teorię, mogę powiedzieć, że karta wytwarza więcej ciepła, ale też jest gorętsza. Twoja teoria upada. Chłodzenia są inne i też nie możesz udowdonić, że NV nie zrobiła super efektywnego chłodzenia.

Kamil Myzia

2010-06-02 20:58

 

Nie zrobiłem, bo jeszcze nie mam odpowiedniego narzędzia i przeszkolenia. W trybie spoczynku jest wyjątkowo jak na Fermiego cicha, w trybie 3D słyszalna, ale porównywalna z referencyjnym HD 5850. Ale to tylko moje subiektywne odczucie. Bez odpowiedniego miernika nie mogę tego w 100% potwierdzić.

sevae

2010-06-02 23:13

 

Odczucia tu są ważniejsze... gdyż same decybele o niczym istotnym nie informują tak naprawdę. Bo częstotliwość musielibyśmy poznać. Gwizdek na psy też ma ileś decybeli a go nie słyszymy.

 

Wyjściem z tej sytuacji może być test w...

 

Son – liniowa jednostka głośności dźwięku. 1 son odpowiada głośności tonu o częstotliwości 1000 Hz i natężeniu 40 dB. Tym samym jest to ekwiwalent 40 fonów, ale tylko przy tej częstotliwości (1 kHz)! Dla innych częstotliwości wynik musi być przeskalowany zgodnie z charakterystyką częstotliwościową słuchu ludzkiego.

suntzu

2010-06-03 10:16

 

Słuszna uwaga. Niestety .... a nie będę krakał. Wyślij maila do góry może się zastanowią.

Link to post
Share on other sites

O, to daj proszę znać jak było na szczycie, jeżeli byłeś na Kościelcu albo Kozim Wierchu to może porównasz trudność (kondycyjne wymagania)? Planuję sobie kolejne szczyty na te wakacje. Jak na razie to Granaty, Zawrat, może Rysy (wiem, wstyd że jeszcze nie byłem)...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...