Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

a co to tutaj taki ruch :D aha, już wiem....przekroczyliście wczoraj tygodniowy limit postów :P

zbijam się, tak na serio to zapraszam, widzę że Hookie jeszcze siedzi, więc nie zamknę....ja zawijam w kimę

pozdrawiam & branoc :P

Link to post
Share on other sites

Witojcie.

Kurde, MOBO mi sie przegrzewa po OC procka przy OCCT. Dziwne, wczesniej jakos te 20 minut wytrzymywalo. Musze w wolnej chwili sie zajac jakims nawiewem na NB bo tam najcieplej jest :)

Zara tez spadac bedepewnie uczyc sie i spac ;)

Link to post
Share on other sites

Siema :)

Siemanko stare zgredy :);)

 

Idę odespać nockę bez snu na pięciu kawach - 38h bez snu :)

To coś cienko przędziesz ja potrafiłem na budowie wytrzymać 60h bez kawy :P cały dzień na rusztowaniu później zwyczajowo kilka piwek wieczorkiem a w nocy słoneczko do samego rana :P;)
Link to post
Share on other sites

Ja troszkę posiedzę, bo piszę durny (polityczny) referat na WOS. Facet tylko sprawdzi czy jest z pięć stron małym drukiem, nawet nie przeczyta. ;)

Kiedyś kumpel zrobił sobie jaja z projektu z technologii betonów zamiast warunku szczelności wyszedł mu bezczelności i to jeszcze boldem pisany i przeszło bez zająknięcia więc proponuje pierwsza i ostatnia strona z sensem a w środku... :)
Link to post
Share on other sites

A tam, ja jak trzeba bylo jakies cwiczenia zrobic z durnych przedmiotów typu PO to czasem w zadaniach pisalem takie bzdury, że to masakra, a kumpel pisał modlitwy różne i tez przechodzilo. Juggler, po prostu napisz 1 i ostatnia strone, a potem kopiuj te fragmentami i wklejaj zeby bylo 5 stron :)

Link to post
Share on other sites

otwieram dziś ja, trochę wcześniej, ale to dlatego żeby nie było, że mnie nie ma :)

zapraszam serdecznie....

a tak na marginesie....owszem, zrywam się, a kto ma mnie w znajomych na Steamie będzie wiedział gdzie :o

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam :o

Kurde, kusząmnie te mobasy do mini recki, ale mam jeszcze kupe roboty do szkoly i z recek wlacznie z recką coolera na CPU i na GPU :)

Zastanawiam sie czy napisac do Wojtka, żeby w razie braku zainteresowania potrzymal mi mobo jakies 2-3 tygodnie, ale kurde nawet nie wiem narazie co by w takiej recce napisac, bo ani nic o USB3 bo nie mam nic na tym zlaczu ;) Na dniach zastanowie sie jeszcze.

Moze jakies propozycje? :o

Link to post
Share on other sites

Witam

 

kowdipapo - jedyne co mi przychodzi na myśl to sprawdzenie granicy na jaką da się podnieść FSB i opisać układ złącz na mobo.

 

Zresztą jeśli chodzi o mini recki to już dobre 2 miechy próbuje się zmotywować do napisania jakiejś. Sprzęty odpowiednie mam: Sidewindera x6, Logitecha G9, albo mojego nowego HTC HD2/Leo, ale jakoś za leniwy jestem :o

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...