Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Dzisiaj mój komputer został nieco wyciszony :P

Mój został nieco wyczyszczony. :P A wszystko przez to, że dostałem jakąś marną kartę graficzną do sprawdzenia. Podejrzewam, że był to GF 8400GS. Nie wiem jakiego producenta, ale miał pasywne chłodzenie i nie działał. :D
Link to post
Share on other sites

1. Nowy zasilacz

2. Podpiąłem wentylator od GPU do Kaze Mater, ale musiałem zrobić podwójną regulację i teraz jednym pokrętłem reguluję wentylator GPU i tylny 120 mm :P

Wszystko fajnie i cicho, ale GPU się trochę grzeje (~65 *C) // Dzięki _nick_ :D

Link to post
Share on other sites

Ja niedlugo wycisze u siebie kompa, jak tylko ktos z redakcji odpisze na maila. Czekam juz kilka dni na to...

M.in. Fortis, 3xSelekta, chlodzenie na GPU, pasta AS 5 :D Bedzie w koncu ciszej i mam nadzieje na mobo chlodniej, zebym mogl kręcić dalej :P Ewentualnie jak kasa bedzie to jakis maly coolerek na SB i NB dokupie, bo obecne nie naleza do najlepszych :P

Link to post
Share on other sites

Może mała statystyka:

 

Liczba postów zeratula w Karczmie

---------------------------------------

'zapraszam do lokalu i tak jak ostatnimi czasy bywa - tym postem się żegnam"

 

= 100% :P:P:D

Link to post
Share on other sites

siemka ludzie....żeby nie było, że do Karczmy nie zaglądam to otworzę dzisiaj trochę wcześniej i zaproszę wszystkich, a sam idę obejrzeć film

wybaczcie, że nie mogę tak przebywać w lokalu jak niegdyś, ale nawet jak nie gram to mi się zawsze znajdzie jakieś "lepsze" (czyt. bardziej przydatne do szkoły) zajęcie no i po prostu nie mogę :/

tak czy inaczej - zapraszam i się nie żegnam, bo jak skończę film to jeszcze coś napiszę :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...