Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

ja jeszcze zyje, a faktycznie koniec miesiaca sie zbliza, szkoda wylewac te trunki co zostaja niewypite (nie zlewki, tylko pol pelne flaszki) :jupi:

 

ide do mojej piwniczki i tam pobuszuje moze znajde cos fajowego :wariat:

 

no to branoc, jak bym polegl 8-)

Link to post
Share on other sites

Sorry, że nie pisałem ale oglądałem filma i byłem nie aktywny ale jak przystało na grzecznego chłopca trzeba iść już nyny bo sam tak siedzieć tutaj nie będę więc pozostało mi przewrócić tabliczkę na drugą stronę.

 

:wariat:Zamknięte :jupi:

 

Branoc :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

@darek11

znowu byłem pierwszy :wariat::jupi::zamykamy:

co do posady bramkarza to on się nie nadaje

SSJ4 za mocny na ten stołek jest, jeszcze przypadkiem lokal by nam roz...walił :zamykamy:

pozdrawiam

 

EDIT

@kajefasz

zawsze (na ogół) otwierane jest punkt 22:00 i prawie niczyja prośba tego nie zmieni, nawet jeśli na dworze będzie -50*C

 

EDIT2

i nie barmanie tylko Gospodarzu (darek11) lub viceGospodarzu (zeratul)

Link to post
Share on other sites

nawet jak tak zrobisz

właściwie to jakby chcieć się przyczepić to napisałeś 1min za wcześnie :jupi:

ale na przyszłość mówię, że takie prośby nie pomogą, więc nie ma co pisać

a jak napiszesz posta o 21:59 z prośbą o otwarcie to albo darekk11 go wywali, albo ja go zraportuję

pozdrawiam

 

EDIT

@mich@el

Tobie nic mocnego nie przysługuje przez jeszcze jakieś 3 lata :wariat:

Link to post
Share on other sites

Karczma otwarta

 

@Michalinio22 - moze chcesz na bramkarza co? po twoim avatarze widac zes facet pelna geba :jupi:

 

Taaa:D na pewno nikt nieproszony nikt by się nie przebił :wariat:

A poza tym mi się wydaje że do tej karczmy przychodzą tak spracowani ludzie że nie trzeba bramkarza ale jeśli będzie potrzebny to się zgłaszam tylko nie wiem czy po 1 września dam radę cały czas pilnować;p ale się zobaczy jaki będzie rozkład :zamykamy:

Poproszę colę z lodem a dzisiaj zaś z wbitą cytrynką w szklankę żebym mógł poczuj trochę gorzkiego smaku :zamykamy:

 

Wasze ZDROWIE PANOWIE!!!

Link to post
Share on other sites

właściwie to jakby chcieć się przyczepić to napisałeś 1min za wcześnie

ale na przyszłość mówię, że takie prośby nie pomogą, więc nie ma co pisać

a jak napiszesz posta o 21:59 z prośbą o otwarcie to albo darekk11 go wywali, albo ja go zraportuję

Tak, tylko ja i @zeratul mozemy otworzyc o minute wczesniej z racji naszej walki kto pierwszy trafi kluczem w zamek :wariat:

 

Zdrowko! :jupi:

Link to post
Share on other sites

@mich@el

Tobie nic mocnego nie przysługuje przez jeszcze jakieś 3 lata :jupi:

No wiesz :-> , dawałem Ci taryfę ulgową na forum G.R.U.P.E. :zamykamy:

 

No i poza tym dasz głowę, że się nie odmłodziłem w profilu :wariat:

Link to post
Share on other sites

hej ludzie, naszedl mnie taki pomysl na nowe stanowisko w karczmie, mianowicie sprzatacza a objawialo by sie to tym ze po zamknieciu karczmy czyli po 6, bedzie mogl napisac on jednego posta ktory bedzie podsumowywal cala ciezka noc. co myslicie? :wariat:

 

moj cel osiagniety, moge sam usuwaqc posty napisane nie w pore, i edytowac posty wiec starcza mi to w zupelnosci, ludzie na forum sa super wiec nie trzeba ich wypowiedzi korektowac :->

Link to post
Share on other sites

hej ludzie, naszedl mnie taki pomysl na nowe stanowisko w karczmie, mianowicie sprzatacza a objawialo by sie to tym ze po zamknieciu karczmy czyli po 6, bedzie mogl napisac on jednego posta ktory bedzie podsumowywal cala ciezka noc. co myslicie? :wariat:

 

Świetny pomysł a kiedy miałby być pisany ten post bo jeśli o 6 rano to lipa :jupi:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...