Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Majkel, moze Ty dasz rade pomoc:

Mam pytanko takie propo modernizacji :P

Czy dałoby się zrobić tak, żeby jeden obrazek był z lewej strony w tle, a drugi z prawej?

<style type="text/css"> body { background: url(http://ajko.home.pl/ajko/benchmarkpl/bumer.jpg) fixed;background-position:left;background-repeat:repeat-y; } #k_all {opacity: 0.9; filter:alpha(opacity=95);} </style>
Taki oto kod sprawia, że jeden obrazek powtarza sie w pionie po lewej w tle, ale chcialbym aby równolegle do niego z prawej strony powtarzał się inny obrazek. Macie jakies pomysly?

W moim profilu widać w zestawie 1. obrazek po lewej, a w 2. po prawej. Jakby tak oba byly w obu zestawach to by bylo super :P

:D
Link to post
Share on other sites

@gogo3000

 

Jak wymieniasz całkowicie, czyli zmienia się moc głośników, to jest to raczej ciężka sprawa trzeba się trochę znać na filtrach i innych pierdach, więc lepiej zostawić to fachowcom.

Link to post
Share on other sites

Majkel, a jakiej szerokości zrobic ten obrazek z dwóch obrazków, żeby dostosował się do szerokości rozdzielczości danego uzytkownika i jedna czesc byla zawsze najbardziej z lewej a druga najbardziej z prawej? Bo nie znam takich metod tworzenia obrazków, coby sie same dostosowywały...

Link to post
Share on other sites

Dobra ludziska ja spadam, wyspać się muszę, a zresztą grzmieć coś zaczyna, więc w głos zasady "strzeżonego Pan Bóg strzeże": wyłączam kompa i odłączam go od prądu.

 

Dobranoc wszystkim :P

Link to post
Share on other sites

Dziś miałem sprawdzian z fizyki, jutro z biologii, w piątek z techniki, w przyszłym tygodniu z angielskiego i jeszcze pewnie o czymś zapomniałem... Czy nauczycielom się nudzi? :D

 

Przed fizyką zrobiłem sobie ściągę, której nie używałem, bo wszystkiego nauczyłem się robiąc ją. :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...