Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

siemka ludzie

zapraszam do lokalu i się zrywam, żeby na kogoś nie wybuchnąć w przypływie emocji związanych z niezdolnością do pojęcia przeze mnie paru rzeczy w MW2...

pozdrawiam i może do jutra, chyba że taka kur :) ca mnie strzeli, że kompa rozwalę....

tak czy inaczej....dobranoc :P

Link to post
Share on other sites

Siema :P

Minęła era MW2 zaczęła się BC2 dlatego ja się nie wtrącam w rozmowy jakoś mnie to nie kręci :P

a tak poza tematem nie powinno być już wyników losowania wewnętrznego na BIT? Kupował ktoś losy? Przyznawać się :)

Link to post
Share on other sites

Hmm ja może zostawię trochę ptk na przyszłe edycje bo w wakacje to praca na budowie w delegacji mnie czeka, więc będę miał czas tylko w weekendy i raczej nie przewiduje w tym czasie bawić się w rankingi na BIT.

Co do szczęśliwych losów mi tylko na budzie zależy, więc jak coś pobocznego udałoby się ustrzelić to raczej na sprzedaż będzie :)

Link to post
Share on other sites

ale ppkty sie nie wyczerpują :P

Przeczytajcie zasady konkursu :)

Nawet pomogę Wam:

"Punkty wydane na losy nie są odliczane od Twoich punktów rankingowych. System jedynie zaznacza w bazie fakt dokonania zakupu. Mówiąc zwięźle - kupując los nie tracisz punktów w klasyfikacji."

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem jak to jest z tym wywalaniem platform bo przecież jak ktoś wrzuci nawet te same wyniki od nowa ma nowe punkty, ale chyba jakoś muszą to sprawdzać żeby nie było oszustw :)

 

Hookie koniec z czytaniem Twoich recek :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...