Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Juggler snajper i takie slabe kd ratio? :D

Kupcie mi BC2 to z Wami chetnie pogram ^^ narazie spadam z CS:S na L4D2 z bratem robić rzeź, jak tylko dzieciaka brat nakarmi :o

 

Daro, może wrócę do pisania newsów, teraz przynajmniej bedzie moze jakas motywacja i bede musial walczyc o tematy :o Odkąd Hookie przestal pisac to pustki w tym temacie, a co kilka dni wywalam 4k wiadomosci RSS :)

Link to post
Share on other sites

siemka....oczywiście nie będę pisał dlaczego się spóźniłem ^^

ale też nie będę dzisiaj w ogóle za dużo pisał, bo jeszcze na kogoś wybuchnę i napiszę parę słów za dużo, których potem będę żałował (przyczyna - jestem wkur :D ny i po prostu trochę nad sobą nie panuję...)

dlatego też się pożegnam, pożyczę miłych debat, pozdrowię i zniknę :)

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze w Battlefielda 2 jak gralem to głownie snajperem grałem. W ogole lubie grac snajperami, mój deathadder również lubi to, a M8000X wprost uwielbiał (szkoda, że juz go nie mam :)). Tylko w L4D2 to tak troche snajperka średnio pasuje na hordy zombie :D

Link to post
Share on other sites

Ja muszę sobie te BC2 kupić,bo jak patrze na wasze posty to aż chce mi się w to zagrać,ale na piracie na chiny ludowe i komunistyczne nie odpalę multi :D:).A po za tym mieszkam po za granicami Polski więc allegro itp odpada ^^

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...