Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

I tak mnie nie przekonacie do gladiusa :wariat:

Jak bede kupowac to Three Hundred & Performa, a jak sie uda to Tylko 300, a cooler za pkty, a do pełnej kwoty przy antku, tak zeby rowna stówa zostala (bo całą reszte powyżej stówy i tak przepiłbym) to wezme jakies wentyle :wariat:

 

Edit;

Zawsze jest opcja, że wygram gladiusa na benchit. Wtedy bym testy zrobił, sprzedał, kupil antka i zrobil testy i recka miesiąca antek vs gladius :menda:

Link to post
Share on other sites

Ja zresztą też. Gdyby nie żałoba i zamknięta giełda, to kupiłbym Win7 i wrzucił kolejny komplet wyników. :wariat:

Za taki komplet wyników dostałbyś tylko ilość testów x 10ptk w rankingach nie jest się wtedy uwzględniany dwa razy...

Co do BIT to ja nadal nie wiem czy brać losy :wariat: ale chyba jednak kupię tylko nie wiem ile :menda:

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi o skopiowanie wyników, tylko o przeprowadzenie testów na "nowej" platformie.

Nie ma zmiany sprzętowej nie jesteś liczony 2 krotnie jest zmiana sprzętowa np sama grafika podwójnie liczą się tylko testy całej platformy + testy grafiki dlatego ostatnie moje sesje smarkowe polegały na przeleceniu wszystkich testów dla całej platformy + testów grafik bo tylko one się zmieniały w configu :wariat:

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem, przejrzałem i...

1. Wydaje mi się, że ani razu nie napisałeś co to za chłodzenie

2. Zdjęcia wrzucaj na serwer benchmarka, imageshack długo ładuje

3. Przeczytaj swoją recenzję kilka razy i pozbądź się literówek

4. Galeria na końcu powinna być z odsyłaczami do większych fotek, a ta prosta HTML'owa tabela nie prezentuje się najlepiej

5. Zdjęcia na dwóch małych kartkach i obrusie wyglądają wesoło ;)

 

Gdyby recenzja była już opublikowana wstawiłbym trójkę. :D

Link to post
Share on other sites

Jak chcecie moge wam linki do galerii na imageschack puścić...

edit: To jest wersja beta... Tyle co zrobiłem na dziś. Ta galeria z tyłu oczywiście była z linkami tylko nie zapisałem tego i tak wyszło...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...