Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Macie pomysl jaka piosnkę o tematyce trzecio majowej moznaby odegrac troche 'zywiej' (tj. najlepiej z przesterem :hahaha:) na tak zwanym przedstawieniu? Bo moja klasa musi zrobic przedstawienie w tym fajnie by bylo zagrac cos tematycznego, ale przerobionego na troche mocniejszą muzę :) Any ideas?

Link to post
Share on other sites

Uff, przecytałem, Auć! Mój kark! Boli c :hahaha: a, kamienie mam za sobą, w sumie mi się podobała ta książka. I szczerze trochę boję się kopać z kolegą na polu z niewypalami. Zobaczymy czy cos wyleci, oby nie coś co może "buchnąć". Zaraz idę w kimę. Jutro popracuję nad moim tekstem o modernizacji naprawdę starego PC'ta.

Link to post
Share on other sites

Oby zasnął, ja już myślę o drzemce. A jutro dwa polskie!!!!! Grrrrrrrrr......... No ale dwa WF'y będą i religia, :hahaha: nienawidzę piątków. Jak mi się zachce to jutro wypiorę klawiaturę. 40 st proszek persil wirowanie 800 rpm, z pewnością będzie czysta i pachnąca. Tylko jak ja ją wepchnę do pralki.

Link to post
Share on other sites

- Druga nagroda. sekrety_nocy

Prezent erotyczny dla dwojga Gra „Sekrety Nocy”. Zestaw zawiera:

 

- wibrator,

- dwustronną zmysłową foliowaną planszę,

- karty przyjemności (21 sztuk),

- karty rozkoszy (21 sztuk),

- kajdanki z kolorowym futerkiem,

- opaskę na oczy,

- kostkę,

- instrukcję, :hahaha:

i oczywiście pudełko gry Sekrety Nocy - by pomieściło Twoje skarby!

:P biorę w ciemno II nagrodę :)
Link to post
Share on other sites

spadaj ! 2ga moja xD

 

a w ogóle, chłopaki zagłosujecie na mnie ?:>

im więcej waszych głosów z różnych maili tym większa wasza szansa na wygraną nagród dla was :P

http://www.kuchnia.tv/kuchnia_wiosenne- ... 2etap.html

 

(babka w fioletowej bluzce proszę :hahaha::) )

 

 

 

edit: @Himer tamten konkurs z kamasutrą tylko dla pełnoletnich :]

Link to post
Share on other sites

Ponawiam pytanko:

Macie pomysl jaka piosnkę o tematyce trzecio majowej moznaby odegrac troche 'zywiej' (tj. najlepiej z przesterem :hahaha: ) na tak zwanym przedstawieniu? Bo moja klasa musi zrobic przedstawienie w tym fajnie by bylo zagrac cos tematycznego, ale przerobionego na troche mocniejszą muzę :) Any ideas?

Link to post
Share on other sites

a ja się tak zastanawiam czy w nazwie potrawy mogę wpisać "WTF" bez ryzyka poniesienia jakichkolwiek szkód psychofizycznych.... :P

jeśli mogę taką nazwę zupki :hahaha: (bo jakieś to trochę gęstawe :] ) to zagłosuję :)

tymczasem się zrywam, będę jutro

pozdrawiam i branoc :]

Link to post
Share on other sites

Hmmm, tylko nie wiem jaką dać nazwę dla tej zupy. Pomyslę, może jutro uda mi się kupić całoroczne WZ'ki o rozmiarze 46. Bo nie mogę biegać po polu w adidasach. Zresztą świetnie to wygląda. Macie jakis pomysł co kupić do swojego arsenału? KAC PDW? M16VN? M16A2@M203? chcę cos wybrać, i szczerze ostatnio zakochałem się w M16.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...