Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Dobranoc, szkoda że nie wpadłem wcześniej. Hura!, celek śmiga przy 375 Mhz. Czekam na paczkę z PIII 1Ghz na slot 1 i 256 mb ram. Dałem za to 20zł, co za dobry interes. Tylko jeszcze muszę czekać tydzień, bo poczta wiadomo jak u nas działa, powinna działać yak brytyjski royal mail. Idę zagrywać w HOMMIIIWOG na tym zabytkowym pececie.

 

Dobra, idę w kimę czas najwyższy. Dobranoc, btw w homm3 fajnie się gra. Zwłaszcza na tak starym PC.

Link to post
Share on other sites

nic mi się nie chce, benchmark wydawał mi się fajny ale nie jest fajny, nadal nie mam obudowy do kompa i w ogóle wszystko bez sensu... :hahaha:

 

i egzamin z ang. na karku a ja dalej nic nie umiem....

 

edit: RAKU 44 ty sie nie bój, nie będę cię gryźć bo mam owłosioną klatę.. fuj... :)

Link to post
Share on other sites

Nie no proszę cię. anglik, to jest łatwe niemiecki gorszy. Ach gdybym orbil zadania to by mnie na wymianę wzieli. same piątki i 8 jedynek za ZD. K :hahaha: a, tak BTW ostatnio gadalem z anglikiem i był pijany. Heheh takie glupoty gadał, że mi się śmiać chciało. jA tym czasem wracam do mojej lektury kamienia. Jutro mam spr z polskiego nt tej lektury, proszę zabijcie mnie, a jak nie to dajcie mi się upić, ja nie chcę tego pisać!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...