Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

następnym razem inny motyw znajdę :)

i nawet jeśli w mafii nie będziesz, a ja będę musiał se ratować tyłek - we wrabianiu Ciebie w zabójstwo mam już doświadczenie :jupi::rotfl:

tak czy inaczej będąc realistą...nie zanosi się na to, żeby był następny raz

 

EDIT

na wczoraj starczy, dzisiaj se w karczmie jeszcze wieczorkiem posiedzę a teraz trzeba by swoje łóżko odwiedzić

tak więc dobranoc, ostatni przewraca kartkę w oknie na "zamknięte"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja też zmykam w pieluchy bo rano jadę z kumplem do Drayton Manor czyt. park rozrywki dla dużych i małych dzieci :jupi: trzeba się trochę wyszaleć puki jeszcze jest na to czas a więc życzę wam miłego wieczoru bo zapewne jeszcze posiedzicie sobie w karczmie i będziecie sączyć zimne piwko albo zimną cole z lodem :) komu w drogę temu szkło w nogę lecę w pielesze 3majcie się tam czego popadnie :D

 

ostatni przewraca kartkę w oknie na "zamknięte" branoc wszystkim a tymczasem robię logout :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Życzę miłej zabawy :jupi: jednocześnie kończę swój napój i w ciszy wychodzę aby napawać się ciszą miasta które, już niedługo będzie zabiegane i pełne hałasu i wtedy znów skryję się w karczmie szukając ciszy na przemyślenia :) ( widać że śpiący jestem :rotfl: )

 

Waszę zdrowie i Żegnam dżentelmenów :D

Link to post
Share on other sites

Mała poprawka bo naparwdę jestem zaspany ale dżentelmen zawsze wysławia się zrozumiale

 

Życzę miłej zabawy :jupi: jednocześnie kończę swój napój i w ciszy wychodzę aby napawać się bezgłosem miasta które, już niedługo będzie zabiegane i pełne hałasu i wtedy znów skryję się w karczmie szukając miejsca na przemyślenia :) ( widać że śpiący jestem :rotfl: )

 

 

Waszę zdrowie i Żegnam dżentelmenów :D

 

Zamknięte do 22.00

Link to post
Share on other sites

Otwieram :rotfl:

 

od dzisiaj moge edytowac pierwszego posta w temacie, wiec jakby ktos mial jakies opinie na temat niego od dzisiaj mozna wszystko zrobic 8-)

 

@zeratul - ja sie tym zajmę 8-)

 

jak jakies posty bedom pisane nie w godzinach pracy to je usune.

Link to post
Share on other sites

no to otwieramy :!:

jak jeszcze raz ktoś wyjedzie z postem o np. 10:00, że kartka nie jest przewrócona na "zamknięte", więc można pisać, to zamiast poprosić o usunięcie Moderatora, tego posta zraportuje, więc miejcie się na baczności :rotfl:

no a tak w ogóle to zapraszam do nieprzespania w karczmie kolejnej nocy

pozdrawiam i życzę mile spędzonego czasu

 

EDIT

darek11, czym się zajmiesz :jupi:

Link to post
Share on other sites

szampan dla wszystkich za darmo, mich@el stawia, więc korzystać póki bezpłatnie :!:

@MJ

to nie lepiej się "uwalić na smutno" :rotfl:

ale jak chcesz rumianek to nie ma sprawy

co do samego znieczulenia...w karczmie niestety morfiny nie mamy

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dla mnie tam jedno czy 2 czy 3 nawet, przyzwyczajone, ale dla ciebie spokojnie 4 mozesz, bedzie ubaw

na receptę możesz chyba dostać Ketonal...przeciwbólowe na bazie narkotyku

może się nada

Niezły poradnik, widać że jesteście w temacie :rotfl:

 

Teraz ide do roboty czyli nie tak daleko ale jeszcze wpadne :jupi:

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...