Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

@Sebool_uk

bo zraportuje Twoje posty i będzie źle

albo mam lepszy pomysł :idea:

do końca tygodnia masz stawki na wszystkie artykuły w lokalu 120% ceny "ulotkowej", chyba że się uspokoisz to zastanowię się odejściem od kary

pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

do końca tygodnia masz stawki na wszystkie artykuły w lokalu 120% ceny "ulotkowej", chyba że się uspokoisz to zastanowię się odejściem od kary

Sebool ma miec normalne stawki i tyle, pamietaj kto mimo wszystko tu rzadzi 8-)

Link to post
Share on other sites

przepraszam już nie będę :jupi: ... postaram się być grzeczny następnym razem :D

 

Sebool ma miec normalne stawki ma miec normalne i tyle, pamietaj kto mimo wszystko tu rzadzi 8-)

chociaż jeden się za mną postawił wielkie dzięki Darek :D chociaż zastanawiam się co takiego przeskrobałem, że taką karę dostałem :rotfl:

 

należy się zimne kuflowe z pianką :)

 

http://c1.wrzuta.pl/wm14553/00298240000cc735484aa812/piwo

Link to post
Share on other sites

niech Ci będzie Sebool_uk, przeprosiny przyjęte, stawki normalne

Panie Gospodarzu

czasem klienta trzeba przywołać do porządku, nawet jeśli jest on osobą poważną i szanowaną na forum, bo i takim może zdarzyć się, że się zapomną

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

niech Ci będzie Sebool_uk, przeprosiny przyjęte, stawki normalne

kamień mi z serca spadł ufff... 8-)

 

czasem klienta trzeba przywołać do porządku, nawet jeśli jest on osobą poważną i szanowaną na forum, bo i takim może zdarzyć się, że się zapomną

święta racja wydaję mi się, że za dużo dzisiaj piwek wypiłem i trochę się zapomniałem :-> każdemu mogło się to przytrafić :rotfl:
Link to post
Share on other sites

czasem klienta trzeba przywołać do porządku, nawet jeśli jest on osobą poważną i szanowaną na forum, bo i takim może zdarzyć się, że się zapomną

Panie viceGospodarzu, w tym co powiedzial Sebool nie zauwazylem nic co by Cie atakowalo (napisalem Cie z duzej litery a to juz cos znaczy), powiedzialem zebyscie sobie dali po szlagu i skonczyli dewagacje. Koniec i kropka. Szef ma zawsze racje 8-) A teraz napijcie sie zimnego piwka czy czego tam chcecie i bedzie git 8-) Tak wielki szef powiedzial.

Link to post
Share on other sites

w myśl regulaminu...

 

Jesteś stałym bywalcem? Możesz robić co uznasz za stosowne ale jak wytrzeźwiejesz będziesz ponosił tego koszty :>

 

a kara spowodowała, że nadzwyczaj szybko wytrzeźwiałeś :rotfl:

 

EDIT

@darek11

nie ma nic obraźliwego, bo zostało wyedytowane

ja niestety (na szczęście) nie palę, a piwko tak jak mówiłem...do 18 nie piję

Link to post
Share on other sites

właśnie, będzie druga runda :jupi:

No właśnie ciekawie ostatnio się grało pomimo, że byłem zielony bo pierwszy raz w to grałem to trochę zajarzyłem o co w tym wszystkim chodzi i spodobało mi się :) no więc jak będzie druga runda?

 

ja się piszę jak coś :rotfl:

Link to post
Share on other sites

ja też grałem po raz pierwszym a i tak z Darodaredevil'em zrobiliśmy Was na szaro

nawet mnie nie podejrzewaliście :jupi:

Z początku strzelałem, że to jest Darodaredevil ale potem zmieniłem zdanie i podejrzenia padły na mICh@eL'a bo miał więcej głosów a jakoś trzeba było się ratować :)

 

Udało wam się ale następnym razem może być na odwrót :rotfl:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...