Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

to bede chyba sam na te chwile tutaj.

 

darkowi zasiadajacego na kanapie zaczelo wiac chlodem, chlodem dobiegajacym z sali. wstal, popatrzyl... hmmm jak tu pusto. przymkna dzwi (nie na klucz) zeby mniej placic za ogrzewanie podlogowe w lato. poszedl do lady, pochylil sie. widac bylo lekki usmiech na jego twarzy, obejzal sie i poszedl na tyly do swojego biura...

Link to post
Share on other sites

Ja odchodzę tylko przy okazji... powód - za bardzo uzależniłem się od serwisu.

 

Zresztą jak takie adolfy zaczną działać to mi też się oberwie tak jak MJ - bo kiedyś przeklinałem (ze swojego konta), jestem dowcipnisiem którego posty usuwają (ze swojego konta), spamuje (ze swojego konta), miałem już bana (na swoje konto) mam więcej kont (to mnie mogą podejrzewać, że moje konto mi się znudziło)... bardzo lubię swój nick i nie chcę się go wstydzić... więc wolę odejść.

 

Fajnie wam mafia wychodzi :/

Link to post
Share on other sites

Te adolfy już się raczej nie powtórzą, więc nie ma sensu odchodzić.

 

Poza tym ty miałeś jakąś wizję Mafii, a teraz to tak lipa się z tego robi :/

 

A poza tym nikt was nie obwinia o adolfy i inne, wszyscy wiemy że to nie Wasza sprawka.

 

:)

Link to post
Share on other sites

nie wiem za bardzo o co chodzi z tymi adolfami itd, bo nie czytałem wątków

będzie bez Ciebie sevae i MJ smutno na forum i drętwo

wyjątkowo :!: pozwalam pisać w tym wątku do 22:00, ale tylko w celu przekonania sevae do zmiany zdania i nie odchodzenia z bencha

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

co jest z tymi adolfami i dlaczego MJ i inni niby odchodzą ???

wczoraj dwóch spamerów zaatakowało temat USB7, a nawet utworzylo USB8. Gdyby to byl zwykly spam - ok. Ale oni walili takie chamstwo, przeklenstwa i bezczelnosc, w stosunku do forumowiczow i redakcji, ze jeszcze czegos takiego nie bylo. Posty skasowano, a oni bany dostali. Przy okazji oberwalo sie MJ i sevae, bo oni spamowali w tym samym czasie, aleraczej to nie oni stali za adolfem i hakiero. Bo takimi chamami nie sa. Ale sie obrazili i odchodza z forum..
Link to post
Share on other sites

widze ze ludzie dobijaja sie juz zanim otworzymy. Sevae to ze czasami zrobi sie jakis wyglup nie znaczy ze trzeba odchodzic. ja tez sie powoli uzalezniam od serwisu ale staram sie to dwakowac, otworzyc karczme albo raczej starac sie ja otworzyc bo moj zastepca zwija mi kluczyki z biurka 8-)

Link to post
Share on other sites

czyli urlop dostali MJ i sevae :/

rozumiem, że ktoś inny powinien dostać, tzn. "hakiero" i "adolf" :)

 

EDIT

@darek11

mam własny komplet kluczyków

no i rozwinęła się poważna dyskusja, jeśli osoba, która ma zamiar odejść tutaj napisała w godzinach zamknięcia to musiałem otworzyć bo to naprawdę poważna sprawa

warunek - tematem jest tylko odejście MJ i sevae

Link to post
Share on other sites

niedobrze, najbardziej pismienni odchodza z tego forum... moze zagadamy do admina o usuniecie bana i wytlumaczenie ze bylo to przypadkiem przez ich nature (spam :/ ) i odpowiadali tylko adolfowi i temu drugiemu. taki zbieg okolicznosci, bo mozna to tak nazwac

Link to post
Share on other sites

Co do karczmy to jak chcecie będę ją zamykał (jak wstanę :) ) i otwierał o 22:00. Jeśli założyciel karczmy wyrazi taką wolę to będę kasował posty pisane między 6:00 a 22:00.

 

Bana dostał tylko MJ ale na 1 dzień, więc nie róbcie afery. Odpoczynek mu się należał. Nie podoba mi się jego pisanie z innych kont, bo nie po to dostał urlop, żeby z innych kont pisać.

 

najbardziej pismienni odchodza z tego forum...

... najwięksi spamerzy jak już :/
Link to post
Share on other sites

@_nick_ - mozesz kasowac posty co beda pisane gdy karczma jest zamknieta, ale nie dzisiaj bo to juz nie ma sensu ale np. od jutra to bedzie bdb pomysl. z tym ze jak ktos sie spozni o 5/10 minut to nie kasowac bo to by pod paranoje czy cos takiego podchodzilo.

Link to post
Share on other sites

@_nick_. darek11

bardzo dobry pomysł

co do zamykania / otwierania - zajmiemy się tym, bardzo przyjemne jest tak gospodarza wyprzedzić o 3sek. z otwarciem i pozbawić się premii

poza tym jak to by wyglądało, gdyby interes nie był otwierany przez gospodarzy :/

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no to zeby juz nie dyskutowac i ostatecznie zamknac ten rozdzial.

 

@zeratul - jestes jak moja mama, zawsze jej zegarek idzie o 2/3 minuty szybciej niz nasze i sa klotnie ze juz leci moda na sukces, puszczamy a tu reklamy :rotfl:

 

ostatni przewraca na zamkniete :jupi:

 

:/:):):D

Link to post
Share on other sites

podpisuję się pod zaproszeniem do gry "Mafia" na forum

tak naprawdę to zapraszam jeszcze serdeczniej do udziału w zabawie niż sam Gospodarz :)

gra nie wymaga zbyt wielkiego nadmiaru wolnego czasu, a ludziom, którzy cały czas siedzą na forum jeden wątek w tą czy w tą nie powinien zrobić żadnej różnicy

reasumując - zapraszam do gry

pewnie będzie mało ludzi, ale kto wie, może ktoś nowy się zainteresuje lokalem i wpadnie "na jedno duże z wkładką" :/

zapraszam, karczma otwarta do 6:00 + 5-10min dla najbardziej bezsennych "na wywleczenie zwłok" jak to powiedział nasz Gospodarz

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...