Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

To jest zwykły sok kokosowy :D Najlepszy jest sok miętowy z żurawiną (trzeba pokroić suszoną żurawinę na drobne kawałki i wymieszać z sokiem miętowym plus kilka kostek lodu - bardzo orzeźwiające).

 

O wątki co nie dział - w menadżerze zadań w zakładce wydajność pokazuje się zużycie co drugiego wątku, czyli jak by korzystał tylko z rdzeni - aplikacja mocno obciąża komputer.

 

 

edit: [00] :D

Link to post
Share on other sites

Mój dwuletni kompakt Samsung'a posiada taki tryb :)

 

Nie rozumiem po co ludzie kupują takie wielkie kobyły :)

Przecież to jest nieporęczne, droższe, w upale na wycieczce nie chce się nim robić zdjęć... :D

Link to post
Share on other sites

Takie wymagania chyba lepiej spełniłby zaawansowany "kompakt", np. Sony H50. Robi bardzo ładne zdjęcia, kolory są pełne, soczyste, ma tryb manualny (czas naświetlania, przysłona, jedno+drugie) i wiele "wyspecjalizowanych" trybów oraz robi zdjęcia seryjne, nie za szybko, ale robi.

Ogólnie: 9 MPx, 15x zoom optyczny.

Link to post
Share on other sites

Ale ja nic nie zrobiłem z poczciwym Coolpix'em :D Na takie sytuacje zostaje mały kompakt :)

 

edit: Sony nie robi najlepszych aparatów. Mają sporo trybów tematycznych, które spiszą się dla użytkownika, który chce po prostu uwiecznić daną sytuację. Mnie zależy na 'czymś' więcej :)

 

edit2: @torture, D3000 to ponoć max jak na pierwszą lustrzankę - to jest odmłodzony D60.

Link to post
Share on other sites

IMO większość ludzi myśli, że jak kupi aparat 2x droższy, to będzie mieć 2x lepsze zdjęcia... :D

 

A zapominają, że w fotografii najważniejsze jest światło :!: Niedoświetlony obiekt wyjdzie źle nawet na lustrzance za 3000zł...

 

Ja do zdjęć do m-r używam zwykłego kompaktu Samsung'a i lampy 1kW...

Takie zdjęcia wychodzą:

 

http://img40.imageshack.us/img40/2788/tplink1.jpg

 

I rzeczywiście dobry kompakt zrobi tak samo dobre zdjęcia jak lustrzanki... :)

Link to post
Share on other sites

edit2: @torture, D3000 to ponoć max jak na pierwszą lustrzankę - to jest odmłodzony D60.

Ja się totalnie nie znam - z ciekawości pytam, bo siostra dziś takiego kupiła. Dlatego pytam kogoś bardziej zorientowanego. Więc jednak dobry? :D
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...