Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

A ja z wszystkimi tu obecnymi muszę się na tydzień pożegnać :hahaha:

Jadę z drugą połówką na sylwestra już jutro ;)

 

Mam nadzieję, że do 2 stycznia ktoś godnie mnie zastąpi w kwestii pisania niusów! Kowdipapo - to jest TWOJA szansa! :wariat:

 

Netu nie będzie także już teraz życzę Wam wszystkim szczęśliwego nowego! :pajac:

Link to post
Share on other sites

Na innym stroju zagrane, mi się podoba :wariat: Lubię to czasem pograć w oryginale :hahaha:

 

@Grzesiek1010

 

Jak Twoja własna, to będzie i tak dobrze, a jak nie Twoja to nie ma się co wkurzać ;)

ajjjć jaśnie księciuu... baby są gorsze od kompa komputer nawyzywasz pier...uderzysz i spokój...baba focha strzeli i koniec ... kupie sobie chyba konsole...

Link to post
Share on other sites

Konsola jako alternatywa? Ciaaaanka sprawa :evil:

 

Foch jest bronią ostateczną u kobit więc cosik przeskrobać Waćpan musiał ;) Fochy są krótkotrwałe! Kwiaty, uśmiech i do przodu! :wariat: Magiczne słowo ofkors też musi być i bynajmniej nie jest nim abrakadabra. ;)

 

Swoją drogą są faceci, którzy "nawyzywasz pier...uderzysz i spokój..." stosują do kobiet :P Ale takim bym ręce łamał i język odcinał :hahaha: :|

 

 

@Bany_krk

 

Bany'emu oficjalnie wszem i wobec dziękuję tutaj na forum, za jego megaprofesjonalną pomoc w zakresie mojego kompa via PW w dniu dzisiejszym :pajac: wprawdzie zatrzymałem się na formatowaniu Pena, bo już czasu nie miałem, ale wrócę do dzieła po nowym roku. Stary: jesteś moim idolem w kwestiach technicznych :rotfl:

Link to post
Share on other sites

A ja z wszystkimi tu obecnymi muszę się na tydzień pożegnać :pajac:

Jadę z drugą połówką na sylwestra już jutro ;)

 

Mam nadzieję, że do 2 stycznia ktoś godnie mnie zastąpi w kwestii pisania niusów! Kowdipapo - to jest TWOJA szansa! :wariat:

 

Netu nie będzie także już teraz życzę Wam wszystkim szczęśliwego nowego! :rotfl:

 

No to jeszcze raz: Dobranoc! :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Oj Panowie, zostawić Wam Karczme na kilka chwil a tu 3 strony naskrobiecie z gołymi babami włącznie :wariat: Jak siedze z Wami to rzadko tyle piszecie :pajac:

 

Hookie, w takim razie życzę miłego sylwka :hahaha: Postaram się w miarę godnie Ciebie zastąpić w informowaniu naszych czytelników o tym co nowego w świecie techniki ;)

 

Jets tu ktoś jeszcze?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...