Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Jak pusto i cicho.

Zeratul, ja sie usiłuje zmotywowaćdo roboty. Musze zrobic na jutro na polski opis grzybobrania z Ostatniego zajazdu na Litwie (Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu księgach wierszem) przygotować, bo jakies prace w grupach są. Dobrze ze na necie tego pełno ^^

Link to post
Share on other sites

Skąd wiedziałeś? :D

Zapraszam wszystkich.

 

Dziś udało mi sie wywalczyc te tandetne glośniki modecoma do testów, a i może sie uda te ramke cyfrowa wypozyczyc :lol: Bede wiedzial jak tylko Marcin odpisze na gadu :)

 

Edit:

Jak komuś sie nudzi, a bardzo chciałby mi pomóc to przydałoby mi sie jakiekolwiek źródło informacji na necie o plemionach Dajaków żyjących na borneo. Ważne żeby byly to informacje po polsku i więcej niż na wikipedii :)

Przeszukałem cały internet i nie znalazlem, obecnie korzystam z angielskich źródeł, ale nie obraziłbym się ,jakby ktoś po polsku znalazł.

Btw, czy wiecie jak umieścic taki referat jak juzbym napisał na necie? :evil: Jak nigdzie nie ma to moze sie komus kiedys przyda ode mnie. :)

Link to post
Share on other sites

1) ling.pl nie jest najlepszym słownikiem

2) słyszałem coś o stronce zadane.pl - nie wiem jak to działa, ale możesz sprawdzić

3) mam wystarczająco swojej nauki, żeby Tobie pogadać kowdipapo :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...