Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Wpadłem na chwile :)

Dzis wyjątkowo pojde spac przed północą. Mam nadzieje ze jutro juz znajde chwile na te testy Se7ena... Nie wiem czy zdąże, nie wiem czy ma sens jeszcze próbowanie napisania tego ale jestem zbyt uparty zeby sie teraz poddać ;)

 

Edit:

btw, nie wie ktoś czy m-recka do konkursu ma byc gotowa 21. października do 23:59 (czyli przed 22. października) czy do końca 22. października?

Link to post
Share on other sites

ale tu pustki...

witam wszystkich, musiałem se geografię przejrzeć na jutro do sql, dlatego też mnie nie było

zaraz się zrywam, ale wpadnę się pożegnać

pozdrawiam

 

EDIT

na mnie już czas...

nie wiem czy ktoś jeszcze przyjdzie, ale że nie widzę aby ktokolwiek siedział to może jednak natenczas lokal zamknę...

pozdrawiam wszystkich i dobranoc, a tymczasem...

 

;):):P

Link to post
Share on other sites

Ehh, to ja jeszcze otworze na chwile :)

Znowu sie nie wyspie bo mam kupe roboty do szkoly... No nic, biologia, fizyka, historia, polski czekają, same sie nie nauczą...

 

Edit (01:01): C'ya Guys. Nie zamykam, bo na pewno jeszcze jeden taki co to po nocach do 4. przesiaduje tu wpadnie ;)

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich, wpadłem na chwilę zobaczyć czy Gospodarz otworzył dobytek, ale widzę, że nie zapomniał

od czasu do czasu może zajrzę, a jak nie to wpadnę się tylko pożegnać jak skończę dialog z zadaniami z matmy....

i tak trochę a propos mam demota, ale nie wiem czy koło Moderatora on przejdzie, więc na wszelki wypadek poczekam...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no cóż...decyzją Pana Moda demota nie będzie

na weekendzie może go wycenzuruję i wtedy już nie powinno być żadnych przeciwwskazań...

widzę, że coponiektórzy się po Karczmie jeszcze plączą, więc nie zamykam a sam uciekam albowiem na mnie już czas....

pozdrawiam wszystkich i branoc, wpadnę pewnie już dopiero jutro nocką, bo z rana nie zdążę...

Link to post
Share on other sites

czas otwierać mości Goście :!:

ja się zerwę na chwilkę jeszcze, bo niemieckiego muszę się doedukować (a jakże mi się nie chce...)

przed pójściem spać najpewniej jeszcze tu zajrzę, choć jutro wyjątkowo nie mam na 7:15 do szkoły, więc Karczmy nie zamknę

pozdrawiam i zapraszam

Link to post
Share on other sites

Dziś mam tylko troche roboty wiec moze naet sie wyśpie :D Obym poszedl spac przed północą :?:

 

Kiedy wychodzi najnowszy STALKER? wprawdzie moj wehikuł nie pociągnie go ale zawsze można w koncu zabrać sie za modernizacje kompa :D Poprzednie czesci byly dobre, szkoda tylko ze bylo troche bugów :rotfl:

Link to post
Share on other sites

@y0ddh4 (czemu żeś se wybrał taki nick, że nigdy nie wiadomo jaka litera po które i gdzie cyfry ;):D)

przeczytaj sam siebie:

 

w rozsądnej głośności i taki aby był na prawdę cichy i wydajny 120 mm ?

to w końcu wydajny, cichy czy o rozsądnej głośności ;):)

wiem mniej więcej o co Ci chodzi, jaka kasa ;)

 

@kowdipapo

co do Polski to nie ma daty, dopiero niedawno Cenega się podjęła wydania go w Polsce, natomiast na Ukrainie premiera miała miejsce jakieś 3 tyg temu....

nawet na próbę se skombinowałem zobaczyć co to jest (ze zangielszczeniem), ale mam jakiegoś bugu, że nic z ziemi nie mogę podnieść, co - jakby to powiedzieć - trochę przycina urok STALKERa (artefaktów też nie można dźwignąć...)

został detektor jak jest ktoś zainteresowany, system "rozwoju bron" i parę innych, nie grałem dużo przez "to coś" i nie mogłem se nawet kałacha od "kumpla" wziąć :)

niemniej jednak rozważam bardzo poważnie zakup oryginału gdy się pojawi...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...