Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Mroczny jeśli nie nosiłeś wcześniej okularów a teraz zaczynasz. to oznacza że od kompa pogarsza Ci się wzrok.

i posłuchaj wujka BIGa, odpuść trochę bo skończysz w ten sposób:

 

to nie photoshop. to moje oko jakieś 2 tygodnie temu:

Dołączona grafika

 

panowie lato, wakacje, wyłączyć kompy i jazda na rower/basen/dziewczyny/cokolwiek :)

Link to post
Share on other sites
Gość mroczny kapselek

Ale tylko jeden jako Mroczny kapsel %-). Panie B. nie ciekawe to wszystko. Dla tego tak dluugo Ciebie na forum nie bylo. Ja duzo nie siedze. Dokladniej to mi poszedl przez szkole :/ Od 8:00 do 16:00 praktycznie przy kompach. Kazda lekcja na komputerach.

 

Z reszta az tak duzej wady nie mam:

L -0,75

P -0,25

 

I cyngle mam tylko do pracy z kompem.

Link to post
Share on other sites

Z reszta az tak duzej wady nie mam: L -0,75 P -0,25

Ja mam wadę od urodzenia na prawym oku mam 0,3. Na szczęście na lewym jest na razie bardzo dobrze (1,0). Ale jak używam tak naprawdę tylko tego jednego to pewnie i ono mi się kiedyś pogorszy.
Link to post
Share on other sites

A ja na szczęście bez okularów, ale to może dlatego, że nie mam genetycznego obciążenia, a też i nie umiem więcej niż 2h wysiedzieć i muszę sobie robić przerwy, dla oczu również :P

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Na obydwoch masz zle. Gdy dioprie masz dodatnie to jestes dalekowidzem, a gdy ujemne to krotkowidzem. Wiec czy chcesz czy nie powinienes miec okulary. Bo idealna ilosc diopri to 0,0 dla obydwoch oczu.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...