Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Bardziej zaczepny byl sufit bo mielismy skosny dach, totez czasami potrafil walnac w glowe.

 

Zapraszam do komentowania mojej recki monitorka a ja ide odespac kaca bo caly dzien chodze jak na ziole a nie pale 8-)

 

dobranoc wszystkim 8-)

Link to post
Share on other sites

no to niezłych rzeczy się tutaj można dowiedzieć jak ktoś zamówi nie do końca to co chciał

@Darodaredevil

jako członek poniekąd obsługi Karczmy masz prawo nawet jak jest Gospodarz do samoobsługi

 

na mnie Panowie już czas, zasady po staremu, parę osób się w Karczmie jeszcze siedzi, więc nie zamykam

 

pozdrawiam i branoc

Link to post
Share on other sites

jeszcze na chwilkę wpadłem bo zapomłem sprawdzić co na forum "Dziadów" (wtajemniczeni rozumią)

a więc mam własne zdanie - impreza jak impreza, czasem i tak bywa, na początku było mówione, że od czasu do czasu można coś takiego wrzucić, byleby nie przesadzać

po prostu oddałem to pod ocenę Moderatora i że tak powiem - do ocenzurowania; jeśli on by stwierdził, że się nie nadaje to bym nie miał nic do gadania

ale dobra, żeby nie było, że nie mam swojego zdania - całkiem ładny plakacik

no, teraz lecę już wreszcie odwiedzić swoje łóźko

pozdrawiam i branoc

Link to post
Share on other sites

Dobrze ze jutro mam mało lekcji, tylko denerwujący jest wymóg, że do konca wrzesnia kazdy ma miec po conajmniej jednej ocenie z kazdego przedmiotu... Trzeba sie troche pouczyc :)

 

Poprosze zimna cherry coke, skrobne jakiegos newsa, poucze sie chwile WOSu bo se dzis ksiazke kupiłem i wypadało by cos napisać jutro zeby kapy nie mieć :?: I bede w sumie niedługo spadał. Pomyslec ze w weekend czeka mnie jeszcze ten młody werter co to tak cierpiał...

Link to post
Share on other sites

WOS to najlepszy przedmiot w calej szkole, i to bez ksiazki :) a na lektury sie obrazilem bo nasza babka dostala takiego zajoba ze co 3tydnie mamy mega sprawdzian z kazdej. Nie mam sily czytac tego i jeszcze zrozumeic o co biegalo, do tego potrzeba spokoju a tu jeszcze kilka przedmiotow zawodowych... uhhh jak ja lubie przeliczac z systemu siudemkowego na piatkowy. polecam kazdemu xD a mnozenie i dzielenie w binarnym to juz majstersztyk :?:

Link to post
Share on other sites

co do najlepszego przedmiotu w szkole...popatrz Panie Gospodarzu na mój opis na gg :)

lektury...hmmm - mam na tyle wspaniałego i "wspaniałego" nauczyciela, który nie ma w zwyczaju motywować do czegokolwiek jedynkami, toteż Wertera zostawię w spokoju, Giaura pewnie też

mam za to zamiar przeczytać "Pana Tadeusza" jako że każda osoba czująca się Polakiem powinna go "zaliczyć"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chemia, mialem 3. albo mi sie chcialo i mialem 5 albo olewalem i wiecie co bylo ;p Ale Układy Cyfrowe to masakryczne jest, tym bardziej ze w tym jezyku nasze kompy licza zajewielkie liczby np.

 

11x101=1111

 

tj, 3 (0011) razy 5 (0101) = 15 (1111) - system 4bitowy

 

albo

 

63 (siodemkowy) = 140 (piątkowy)

 

I nie patrzcie ze to sa np. (11) jedenascie tylko jeden i jeden.

Link to post
Share on other sites

darek11 - matmy prawie nie trawię

ale jak ktoś mi wyjedzie, że j. niemiecki to jest językiem cudownym albo coś w tym stylu to nie ręczę za siebie bo mnie szlag jasny trafia na myśl o tej lekcji (głównie z powodu nauczycielki), ale nie będę się nad tym rozwodził bo zaraz monitor połamię...

tak czy inaczej - na mnie se będzie już czas, muszę się w miarę wyspać bo jutro mam na chemii sprawdzian powtórzeniowy z pierwszej klasy liceum (gwoli ścisłości - rozszerzenie :) )

wpadnę rano zobaczyć coście naskrobali na forum

pozdrawiam wszystkich i branoc

Link to post
Share on other sites

Jezyk niemiecki jest prosty! Prostszy niz angielski nawet (mniej czasów ma :) ) no ale nie chce mi sie słowek uczyc :D

 

Chemia? Mamy taką fajną panią z chemii co to sie jązagada i zlatuje lekcja, albo film nam pusci :)

 

W sumie ten wos nie jest zły. Gorsze jest to, ze jestem klasą mat-fiz-inf-hist-wos! :lol: Rozszerzone matma,fiza,infa + wychowawca uczy historii i wosu wiec tez sa 'troche' rozszerzone :) ale za to mamy super wychowawce :D

 

No nic, spadam z psem i spać, żeby rano wstac bo teraz juz mi sie uczyc nie chce, i jak zwykle zostawiam se to na rano :?:

 

Aaa, jeszcze newsa nie skrobnąłem. To jeszcze chwile posiedze ;)

Link to post
Share on other sites

jednak jestem i Karczmę otwieram :?:

 

zapraszam do debat

 

wracając do tematu z wczoraj - niemiecki to jest całkiem ładny język, mówiony przez rodowitego Niemca bardzo ładnie brzmi, ale ja swojej nauczycielki po prostu nie trawię; gdyby nie ona lubiłbym niemiecki a tak to muszę szwabskim go przez antypatię nazywać...

nie będę się rozpisywał nt mojej nauczycielki, ale powiem tylko, że to stara :) i jędza, którą jakbym zabił to każdy sąd by mnie uniewinnił (za, nazwijmy to - czyn prospołeczny)...

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...