Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Co do np. mojego VX550EU.

Nie wiem co zrobiłbym facetowi który wybierał wentylator do produkcji tego zasilacza! Sprzęt za ponad 300zł, sprawność ok, temperatury też dobre. Ale żeby łożysko w wentylatorze terkotało?!!

Link to post
Share on other sites

Same wysmienite konstrukcje, ja mam sentyment do enermaxa chociaz kable modularne to by mogli lepiej rozplanowac (2x molex i 2 SATA na jednej wiazce i mam 3 takie a w zestawie nie bylo zadnej z samymi molexami lub SATA).

 

Xonar D1, DX/XD sa niedrogie a maja duzo lepsze A/D (wejscia ), nie wiem czy warto brac karte z gorszymi wejsciami tylko dlatego ze mozna zmienic opampy ;) ale to juz kwestia gustu

Link to post
Share on other sites

widziałem reckę gdzie koleś porównywał DS do STX i uznał że są minimalne różnice miedzy nimi, wręcz subtelne, a dodając do tego cenę DS jest super propozycją. Dodał też, że STX ma oczywiście lepszą jakość i dokładność dźwięku, ale ta różnica nie jest tak duża

 

 

Co myślicie o tym?

 

http://allegro.pl/item747473453_scythe_ ... losny.html

Link to post
Share on other sites

nie bedzie duzo lepiej niz na SB ktorego masz DS ma gorsze parametry A/D (24/96kHz, 107dB) niz drozsi bracia (24/192kHz, ~120dB). Dlatego pisalem ci wtedy o lynxie i do tego DS -> gry, filmy itp. bo ma dobrej jakosci wyjscia i EAX.

D1, DX/XD bedzie lepsza karta do nagrywania niz DS, ale jak bardzo zalezy ci na opampach w socketach ?

Link to post
Share on other sites

Zmieniając wasz temat przeglądałem przed chwilą cenniki BMW. I licząc że gdybym w przyszłości kupował samochód "marzeń" na chwilę obecną przy kredycie 0% musiałbym płacić 4k miesięcznie przez około.. 100 miesięcy. :D;)

Link to post
Share on other sites

proszę ponownie, aby posty napisane dnia dzisiejszego w godzinach 6:10 - 22:00 (oprócz tego) były skasowane

a tymczasem pora na otwarcie lokalu

za chwilę napiszę coś więcej, teraz na chwilkę zmykam z forum

pozdrawiam

 

EDIT

dziękuję bardzo Moderatorowi za usłuchanie prośby

Link to post
Share on other sites

witam po krótkiej przerwie...musiałem się z forum zerwać

@TB

rumianeczek na ladzie do odebrania, ciasteczek pod ladą nie ma, leżą na wierzchu :)

pod ladą co innego chowamy :)

 

mam takie pytanko do autora poniżej cytowanej wypowiedzi (żeby nie było za trudno jest to Pan Moderator Darodaredevil):

 

To ja może powoli wczuwając się w rolę zastępcy gospodarza zaproponuję to co sam sączę właśnie - Martini Bianco :D

tak na dobrą sprawę chodzi o fragment:

 

To ja może powoli wczuwając się w rolę zastępcy gospodarza(...)

grzecznie zapytam - co to :P ma być :P sabotaż jakiś :co: ze stanowiska chcesz mnie wygryźć :co: źle Ci było w Karczmie, kiedy ja byłem i podawałem z racji Twojej rangi na forum co zechciałeś na koszt firmy ;):D:)

żartuję oczywiście, nie bierz tego zbyt na serio, jednakże uświadamiam Cię, iż zastępcą Gospodarza w Karczmie jest user o nicku "zeratul" i nie zamierza on w najbliższym czasie opuścić tego stanowiska (pewnie zastanawiacie się, skąd wiem takie rzeczy... :D )

z racji na swoje możliwości na forum i stosunek do Karczmy będziesz Darodaredevil (o ile jeszcze chcesz jeszcze oczywiście) funkcję bramkarza w lokalu oraz "osoby interweniującej, gdy zwykła kara nałożona przez jednego z Zarządców Karczmy nie poskutkuje" (opis funkcji pozostawiam do indywidualnej interpretacji)

mam nadzieję, że wyraziłem się jasno

a jeśli chcesz zostać zastępcą zastępcy Gospodarza Karczmy to ja jestem raczej za, ale tutaj ostateczną decyzję podejmie darek11

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@TB

rumianeczek na ladzie do odebrania, ciasteczek pod ladą nie ma, leżą na wierzchu :P

pod ladą co innego chowamy

To jest dopiero obsługa http://zmjo2q.bay.livefilestore.com/y1p7-t-Ajdrc4wCFox9j-YDEbLaQ0cWMUQZu_8XGVoKKZ5_lcH3nVdM3pa8MxTOL9cjylhVuBkPawVYGRMvELs_Qw/faccina128.gif dzięki...

Link to post
Share on other sites

To jest dopiero obsługa Image dzięki...

bez miziania proszę...

miło, że ktoś mnie docenia na koniec dnia :co:

ale skoro tak jak napisałem jest to już koniec dnia to na mnie już czas, jutro mam kolejny ciężki dzień w tzw. "placówce edukacyjnej"

nie widzę, aby ktoś jeszcze był w Karczmie, więc ją zamknę, ale jeśli ktoś przyjdzie przed 6:10 to zapraszam serdecznie, niech sobie otworzy, ale proszę aby ostatnia osoba wychodząc o przewróciła kartkę w oknie na "zamknięte"

tymczasem pozdrawiam, dobranoc i...

:P:):P

Link to post
Share on other sites

To ja też spadam...a na ścianie wieszam (słownie jeden, więc to jeszcze nie burdel) plakat :co: tak wyglądał koniec impry :co:

 

http://zmjo2q.bay.livefilestore.com/y1pKXDCvjS_IAPRFqc6DlajIfP3DlBUh-ReLTGr7XAmCtJJCDj6D5-td1aT78oIhp-MUZcxfmV6ccNuEUKbRAf728ipRKJmYf6F/1910hot_Ibiza_party_girls.jpg

 

Branoc ;)

 

Zamknięte :P:):P

Link to post
Share on other sites

Koniec impry to ja mam, teraz musze wytrzezwiec... nawet chcialem przez oknop skakac z pierwszego pietra, mialem jatke :D

 

Karczme Otwieram Ja, Gospodarz 8-)

 

Ide spac, bo ledwo widze klawisze a jak spomne sobie podroz pociagiem to rzyg... mi sie chce :menda:

 

niech zadecyduje Moderator

hmmm, to gospodarz juz nie ma zdania? Moze zostac, nie ma tu golych cyckow ani reszty.

Link to post
Share on other sites

Witam Panowie :D

 

Ale szybko dzionek zleciał !

Koniec impry to ja mam, teraz musze wytrzezwiec... nawet chcialem przez oknop skakac z pierwszego pietra, mialem jatke

Co ty opowiadasz, to chyba raczej gruba BIBA a nie impra :menda:

@TB

masz rację, jeden plakat to może nie burdel, ale czy zostanie - niech zadecyduje Moderator

pozdrawiam

Kociaki na ścianie to jeszcze nie tragedia.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...