Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

czerwony byka z lodem poprosze :P

 

Musze niestety zrzec sie tymczasowo zaszczytnej funkcji bramkarza - rodzina sie powiekszyla, czysu brakuje na wszystko takze na Benchmarka i karczme...

Ale jak juz sie sytuacja ustabilizuje to oczywiscie wracam do pelnienia obowiazkow sluzbowych.

 

kto jest chetny tymczasowo na zostac bramkarzem w Karczmie Pod Rozpalonym Radiatorem ( w sumie to czesciowo jestem autorem nazwy ;) ) :D:P:D

 

Edit: Duze literki i kolorek :menda:

Link to post
Share on other sites

@Warrk

po pierwsze primo - edytujemy posty ;) (widzę, że Moderator się już tym zajął :D )

po drugie primo - jak piszesz pełną nazwę lokalu to z dużych liter proszę; jak Cię wena złapie to może też być kolorami pisane

po trzecie primo - dymisja przyjęta, kandydata zgłoszonego przez Ciebie / ochotnika będę musiał zatwierdzić, ponieważ nie ma Gospodarza

a o to i zamówienie...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

oświecenie mi do gustu nie przypadło na polskim, zwłaszcza sentymentalizm ( ;) jego :D mać jakie to nudne było...)

natomiast oświecenie...powstało kilka jak dla mnie bardzo ładnych utworów

historia...no comments

matma...mam lepsze zajęcia niż robienie zadań

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

od razu masz dwie Daro...

stanowisko do objęcia to bramkarz w Karczmie, tylko tymczasowo, bo Warrk nie może go pełnić i szukamy jego zastępcy

i tak mi przyszło na myśl, że może Ty Darodaredevil byś zajął ten stołeczek ;):D

tak czy inaczej bez mojej zgody nikt nie zajmie tego stanowiska, bo jak pisałem wyżej...po Bogu i Gospodarzu jestem tu najważniejszy :P (ale Boga może już w to nie mieszajmy...)

więc jak Panie Moderatorze - zgadzasz się Pan :P

a jak nie to organizuj Warrk przetarg, a potem zobaczymy co i jak, bo zwycięzca musi mieć moje "błogosławieństwo"

pozdrawiam

 

EDIT

rozstrzygnijcie ten spór (tej nocy najlepiej) i raport o kandydatach / wynikach konkursu proszę zdać rano w poście w Karczmie lub na PW (jak tam wolicie / co bardziej za stosowne uznacie)

ja zadecyduję co dalej (chyba, że nie będę wiedział co zadecydować...)

tymczasem muszę już uciekać, jutro do szkoły trzeba iść, a mam 8 lekcji :D

życzcie mi przetrwania w tej tzw. placówce edukacyjnej...

pozdrawiam wszystkich i dobranoc

Link to post
Share on other sites

Cierpliwości odcinek 6x01 Broken obejrzysz już za: 3 godz., 15 min., 25 sek.

Nie wie ktos kiedy bedzi mozna obejrzec u nas ten odcinek? W ogole to kiedy zacznie sie emisja 6. sezonu Dr. House u nas? Czy moze na Cyfra + mozna gdzies chocby w oryginale ogladac nie wie ktos?

 

Ps. Sorry Dominik ;)

 

Edit: To juz nie bede pisal Twojego nicku z wielkiej litery jak tego nie chcesz ;p

Link to post
Share on other sites

@Darodaredevil

Stanowisko bramkarza jest do wziecia od zaraz, mnie sie powiekszyla rodzina i mam dosyc malo czasu i wszystkiego innego ostatnio, wiec urzadze sobie przymusowy urlop od Benchmarka ;) ale z drugiej strony te malutkie 4kg i 52 cm to mi sie wybitnie udalo wiec nadmiernie smutny tez nie bede :D

To jak bierzesz czy mam robic przetarg ?

Link to post
Share on other sites

Zona troche odpoczywa, a ja karmie w nocy co 2,5 ~3 godzinki... juz zaczynam sie przyzwyczajac a malutka je coraz wiecej i coraz rzadziej, wiec na pewno niedlugo dojdziemy do kompromisu.

Mysle ze w efekcie koncowym bedzie karmienie wieczorem , potem po 6 godzinkach i rano ale jeszcze do tego nie doszlismy ;)

 

@_nick_

dzieki dzieki zdrowa silna (4kg przy tym "wzroscie" mowi samo za siebie), a jak u ciebie sie sytuacja przedstawia, beda jakies nowinki ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...