Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Jakbyście mieli otwarte od 20:00 to by więcej ludzi zaglądało - w końcu teraz nie ma wakacji

glupio nie gadasz, ale dwie godziny to wedlug mnie za duzo. zgodzic sie moge na 21 najwczesniej. Choc i do tego mam obawy bo mimo wszystko zamyslem bylo dla "bezsennych", a przeciez drinki i zaplaty sa tutaj wirtualne.

Link to post
Share on other sites

nie zgadzam się na zmianę godziny otwarcia, ewentualnie można zamknięcie przesunąć o 1h, ale też jakoś nie bardzo jestem do tego pomysłu przekonany

tak czy inaczej na mnie już czas, trzeba jutro wstać i w ogóle

jeśli ktoś się jeszcze przyplącze do Karczmy to proszę bardzo, tylko niech wychodząc (zakładając, że nikogo w środku nie będzie) odwróci kartkę w oknie na "zamknięte"

i przytoczmy prastarą formułkę:

żadnych postów po 6:10 proszę, a tymczasem dobranoc i...

 

:):D:)

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich, Karczmę dzisiaj uznaję za otwartą

ponieważ jutro wybieram się (niestety :]:D:o ) do szkoły, nie posiedzę dzisiaj z Wami długo, jednakże planuję złożyć tej nocy jeszcze jakąś wizytę, gdyż mam do obejrzenia jeszcze parę odcinków DB

a propos...zainteresowanych tematem zapraszam do Kącika Anime (link w moim podpisie)

życzę kolejnej, udanej i nieprzespanej nocy i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

to branoc mich@el, po Pepsi (jakiejkolwiek) czasem ciężko zasnąć

ale mówisz - masz

pozdrawiam

 

EDIT

na mnie już czas, jak wspomniałem wyżej - mam jutro zajęcie, które uchodzi za ważniejsze niż siedzenie w Karczmie :o:D:) (ja tak raczej nie myślę :) )

wobec tego ja zmykam, jeśli ktoś wpadnie to wychodząc niech przewróci kartkę w oknie na "zamknięte"

pozdrawiam i dobranoc

 

dotykając niemalże już klamki od drzwi Karczmy viceGospodarz odwrócił się, rzuciwszy ostatnie tej nocy spojrzenie na Karczmę pomyślał w duchu...

 

chyba już nikogo nie ma...nie pozostaje mi nic innego, jak odprawić swego rodzaju rytuał... :]:D:o

Link to post
Share on other sites

witam, ja się zasiedziałem trochę na gg z kumplem gadałem

tak czy inaczej ja się od razu zmywam, bo jutro muszę wstać raniej niż zwykle, bo se na wycieczkę klasową jadę na UMCS do Lublina

@kowdipapo

Ty tak chemię lubisz, czy tylko najbardziej znany związek organiczny o wzorze sumarycznym C2H5OH :D:o

no to na mnie już czas, skoro jest Gospodarz to nie zamykam, zapraszam wszystkich do odwiedzin Karczmy tej nocy i nieprzespania jej

pozdrawiam i branoc

 

EDIT

wpadłem jeszcze na chwilkę, ale widzę, że pustka, więc tymczasem...

 

:rotfl::P:]

 

jak ktoś wpadnie przed 6:00 to bardzo proszę, byle nie pisać po 6:10 i zamknąć lokal wychodząc z niego

Link to post
Share on other sites

Jak ostatnio nie lubię tego miejsca...

 

I tak nie wyszło, pozdro zeratul :evil: kompanie niedoli :evil: jesteś coolspam

 

edit :

Taka widać moja rola dzisiaj :wariat: a tu akurat Metallica :evil::D:o o fu*k... :P:]:D:o a jak kto pyta to jest ZAMKNIĘTE

 

 

edit ;

 

No co Ty :o dajemy czadu z nową siłą :rotfl: tylko sevae k^%^@ żall..........

 

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich, otwieram Karczmę

zapraszam do nieprzespania kolejnej nocki

 

I tak nie wyszło, pozdro zeratul :rotfl: kompanie niedoli :P jesteś coolspam

nie wiem za bardzo o co Ci chodzi, ale miło coś takiego przeczytać :]

 

pozdrawiam

 

EDIT

z przyzwyczajenia za wcześnie mi się "wyślij" klikło :D

Link to post
Share on other sites

Witam, gospodarz otwiera i sie wymyka.

 

dzisiaj ie spac bo mnie cos grypa bierze, przemarlem jak auto z tatom robilem i teraz mam za swoje;p

 

ja ide po tabletki i ide spac bo nie dozyje do jutra (brrr zimno...)

Link to post
Share on other sites

no to wal śmiało kajefasz, ja szukam jednej nuty z DB GT, więc jeszcze trochę będę

(nie znajdę jej zapewne :rotfl: )

dla mnie Pepsi

pozdrawiam i życzę Gospodarzowi szybkiego powrotu do zdrowia; ponad to proponuję niekonwencjonalne metody leczenia - czosnek na wszelkiego rodzaju katary + mleko z miodem i masłem na rozgrzanie, kaszel i ból gardła

 

EDIT

chrzanię poszukiwania, jutro podobno do szkoły idę :P:]:D

dopij kajefasz co tam se zamówiłeś i zamknij Karczmę wychodząc jak nikt nie przyjdzie, a ja się zmywam

mimo powyższych wskazówek nie uchodzi napisać dobrze znanej formółki:

ostatni wychodząc przewraca kartkę w oknie na "zamknięte" i żadnych postów po 6:10 proszę bo albo moderator usunie a jak ja je pierwszy zobaczę to raport...

pozdrawiam wszystkich

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...