Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

poczekaj, bo my wymieniamy sprzeczne poglady probujac dojsc do ladu i " dzialamy jak phenomy x3 , na trzech watkach "

pierwsza rzecz ktora z ktora sie zgadzam. :lol:

 

oto cola, ide na zaplecze bo ciezkie powieki mam po intensywnym dniu. branoc wszystkim

Link to post
Share on other sites

nom wyedytowałem bo odstąpiłem od tego zamiaru

ale skoro już jest spokój i Pan Moderator poszedł spać to mogę w spokoju czynić swoją powinność ^^8-)

a więc w miarę standardowa formułka

jeśli ktoś po mnie jeszcze wpadnie do karczmy to niech wychodząc przewróci kartkę w oknie na "zamknięte"

tradycyjnie już proszę o powstrzymanie się od pisania jakichkolwiek postów w tym temacie po 6:10

na mnie czas, więc lecę, pozdrawiam i dobranoc

 

P.S.

byłbym zapomniał :)

 

:lol::D;):/:menda::menda::P:zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy: :zamykamy: :zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Nie, nie na tyle zeby Metallica nie dawała rady ;D

Nie jestem jakims super fanem ciszy, a zamontowalem narazie 4 wentylatorki "dodatkowe" do obiegu powietrza w budzie na dodatkowy włącznik, wlączam po dlugim siedzeniu na kompie lub przy graniu. Jak wroce to walne jeszcze ten na chipset 'od dołu' i moze jakis jeszcze gdzies.

Ja spadam, zmeczony jestem, jako ze nicka juz nie ma to:

:P

Zamknięte

Branoc 8-)
Link to post
Share on other sites

witam wszystkich

proszę aby ten post nie został usunięty, gdyż wypada, aby nawet lekko po czasie viceGospodarz się udzielił chociaż raz w temacie

no więc dziękuję za "otwarcie" Karczmy, przepraszam za moją wczorajszą nieobecność i dzisiaj najpewniej też mnie nie będzie, bo przyjechał do mnie kuzyn, który kompa mi zajął...wiem, trochę to dziwne; wobec tego darek11 - na Tobie to będzie spoczywać, ale postaram się dorwać do kompa

z tej okazji, jeśli nic nie napiszę do 22:30 to darmowa kolejka dla wszystkich, którzy nie skończyli 18 roku życia i rozpoczęli dzisiaj rok szkolny

pozdrawiam wszystkich, i dzisiaj to ja zamykam

 

:P:bicz::bicz::P:D:D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...