Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

wiecie co Wy chyba byliście za Pis'em bo tylko tym ludziom się nie da przetłumaczyć pewnych żeczy

 

spam to rozmowa czasami monolog nie na temat a często bez tematu więc jest to tak samo karczma jak i spampost !!

Link to post
Share on other sites

wiecie co Wy chyba byliście za Pis'em bo tylko tym ludziom się nie da przetłumaczyć pewnych żeczy

 

spam to rozmowa czasami monolog nie na temat a często bez tematu więc jest to tak samo karczma jak i spampost !!

Autor postu otrzymal pochwale

Link to post
Share on other sites

spam to rozmowa czasami monolog nie na temat a często bez tematu więc jest to tak samo karczma jak i spampost !!

zaglebiajac sie w to co napisales tutaj rozmawia sie na jakies tematy wiec weglug tej definicji spamem to nie jest. Znowu nie wyszlo...

Link to post
Share on other sites

@studencikus

nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale przeginasz

SPAM SPAMowi nie równy

nawet jeśli w karczmie jest SPAM uskuteczniany to nikt nie robi tu burdelu i syfu

nikt nie nagina tu regulaminu forum

dowodem na to, że w karczmie rozmawia się na temat jest ta ota bezcelowa, bezsensowna debata, która z Twojej strony bywa sarkastyczna, jeszcze trochę i operowałbyś inwektywą

mam nadzieję że skończysz tą rozmowę, bo widzę że w niektórych postach już ocierasz się o chamstwo

to na tyle, koniec tematu w razie potrzeby poproszę o zamknięcie karczmy coby nie było, że jest tutaj SPAM uskuteczniany

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

spam to rozmowa czasami monolog nie na temat a często bez tematu więc jest to tak samo karczma jak i spampost !!

Autor postu otrzymal pochwale

Dla mnie rozmowa bez tematu/nie na temat to offtop, a spam to cośtakiego:

spamspamspamspamspam :lol:):D)D:D)D:D:D:XDXDXDlololol

I inne takie rzeczy.

 

Wejdzie do SPAMPOSTa i przeczytajcie co tam napisałem. Proponuje tam dalej dyskutowac na ten temat.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...