Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

dziwnie się czuje połowa forum mnie nienawidzi nooo wiec chłopaki postanowiłem pożegnać się z wami niedługo szkoła się zaczyna więc trochę trzeba się ruszyć...

 

papa będę tęsknił za niektórymi...

pzdr J.

słowa kopeczki z tematu USB7 więc już chyba wiadomo kim jest kopeczka :D

Link to post
Share on other sites

witam po krótkiej przerwie

cola dla Ciebie michalinio22

@kajefasz

zmień avatar na jakiś podobny do mojego lub michalinio22 żeby było widać, że jest nas trzech; warunek - nie może być do Gogeta SSJ4

no i może ktoś by się ośmielił założyć temat o DB na forum ;):D

co do odcinka ze zniszczeniem Bubu - jak dla mnie pokazanie, że Songo jest cienki, gdyby nie Parunga, wszyscy by wykitowali

Link to post
Share on other sites

ty też mICH@eL dostałeś banana ;) ? no cóż też się udzielałeś ale szkoda bo liczyłem na darmową kolejkę :D

 

EDIT: jeśli chodzi o temat to spoko ;) a nie wiem dlaczego uważasz że w tym odcinku pokazali że songo jest cienki nie miał po prostu już sił bo ostro dostał od bubu i smok dodał mu energii i zmiótł genkidamą tego różowego potwora :D

 

EDIT2: tu link>>> http://www.youtube.com/watch?v=sUlIsU6T ... re=related

Link to post
Share on other sites

@_nick_

czyli już wiesz :D;)

oto tequila

@michalinio22

owszem, Goku dostał od Bubu nieźle, ale zwróć uwagę np. na odcinek "Songo ratuje Wszechświat" z DB GT

tam dostał ostro będąc SSJ4 (Vegeta mu też pomagał), przyjął na klatę kulę, którą Lee Shenron chciał roz...walić Ziemię, a i tak wygrał...

 

EDIT

@darek11

w naszym lokalu do picia jest wszystko, nawet sól ;)

Link to post
Share on other sites

to prawda ale właśnie mi się to w DB GT trochę nie podobało bo przesadzili z wytrzymałością Songa :D a poza tym DBGT miał być bajką dla tych którzy nigdy się z DB nie zetkneli więc to już nie to choć nie powiem że świetnie mi się DBGT oglądało ;)

 

Tamat założony i tam możemy podyskutować ;)

Link to post
Share on other sites

ja wiem czy z wytrzymałością przesadził...

aż taki mocny to on nie był

lamerskie za to było jak będąc SSJ albo SSJ2 (nie pamiętam) załatwił Brolly'ego, który wszedł na LSSJ

jak to było możliwe to ja nie wiem

tak czy inaczej ja się na razie zrywam, wpadnę pewnie po 01:00

pozdrawiam

 

EDIT

@darek11

dobry pomysł, popraw jescze kolepka na kolebka bo przez "b" się chyba prawidłowo pisze

Link to post
Share on other sites

Żegnam dżentelmenów :D i myślę że już jutro uda się utworzyć jako taki temat o DB a teraz dopijam Colę wstaję i powoli kieruję się do wyjścia aby przy samych drzwiach przypomnieć sobie żeby dać napiwek barmanowi ;) zostawiam drobne i wracam do domu aby zakończyć ten dzień.

 

Żegnam i branoc.

Link to post
Share on other sites

oczywiście, że jeszcze ktoś jest, przecież wyraźnie napisałem, że wpadnę po 01:00, czyż nie :D

mam nadzieję, że temat o DB się rozwinie, jak się to już ukształtuje to dam link do podpisu i ogłoszenie w karczmie

co dla Ciebie Junior ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...