Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

widzę że pobudziliśmy z zeratulem wasze wspomnienia :zamykamy: ja oglądam na YT i na kreskoweczki.pl wersję Dragon Bal KAI z okazji 20 lecia DB :zamykamy:

 

Pozdrawiam wszystkich fanów DB i przypominam że w karczmie pije się za zdrowie gospodarzy chociaż raz na miesiąc :jupi: nie wiem kiedy to wypada :wariat:

Link to post
Share on other sites

@Darodaredevil

tequila zwykła czy mezcal :wariat:

o tak...piękne lata młodości

ale michalinio22, na stronie którą podałeś nie ma info o SSJ5 :zamykamy:

to co tam jest to prawie mniej niż podstawy

hmmm...to były piękne czasy, gdy wracając ze sql się siadało na fotel, zapodawało się na TV RTL7 albo w późniejszym czasie TVN7 i oglądało się DB...

zaraz się popłaczę

jak dla mnie najlepsza kreskówka, ze wszystkich jakie widziałem (oprócz tych co mają za zadanie śmieszyć, ale to już inna kategoria, chociaż zdarzają się momenty w DB, że można paść)

@michalinio22

kiedy najnowszy odcinek KAI (20 bodajże) ma wyjść :jupi:

pozdrawiam

 

EDIT

a czemu impra dla Gospodarzy jest 6 września :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

ale michalinio22, na stronie którą podałeś nie ma info o SSJ5

to co tam jest to prawie mniej niż podstawy

Dałem coś takiego bo studencikus był zielony :jupi: a każdy kolejny odcinek wychodzi co tydzień chociaż ostatnio złamali tą zasadę bo kolesie po 4 dniach już w HD mieli z napisami:D trzeba po prostu sprawdzać na >>> http://www.kreskoweczki.pl/dragon-ball-kai/

Już jest 20 odcinek w HD :zamykamy:

 

 

Edit: 6 września bo wtedy chyba KPRR będzie miała 1 miesiąc czy jak zresztą ty zeratul wiesz albo raczej darek11 :wariat:

Link to post
Share on other sites

no to dla Ciebie wedle zamówienia tequila Darodaredevil (mogę to skracać do "DDD" albo "Daro" bo na ogół nie chce mi się pisać całego nicku :wariat: )

dzięki za info michalinio22 o odcinku, się ładuje, tylko trochę mu to zajmie bo mnie mój internet nie lubi i wolno działa :jupi:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

weźcie idźcie spać xD

nie rzecz herezji chopcze toż to karczma i tu się nie śpi :zamykamy:

 

@zeratul

też uważam że im więcej takich imprez specjalnych byśmy organizowali byłoby fajniej :jupi:

 

EDIT: Idę spać panowie dobijam colę i życzę dobrej nocy mam nadzieję że ktoś zamknię :wariat: bo widzę że jeszcze ktoś jest na forum :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

całkiem fajny filmik, ciosy "fatality" ładnie wyglądają, reckę jak zwyklę przeczytam chociażby ze względu na (mam nadzieję wysoki ja to na ogół bywa) poziom tekstu, ale do gry się chyba nie przekonam, choć któż to wie?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja teraz nie będę miał niestety za dużo czasu na gry :/:/:/

trza będzie do szkoły chodzić, uczyć się i takie tam pierdoły

jaka szkoda, że 1 września już za tydzień

pozdrawiam

 

EDIT

widzę, że zostałem już sam

ale na mnie też godzina przyszła, czas położyć się spać

skoro nikogo nie ma to

ja dyskretnie i niezauważenie

 

:wariat::jupi::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy:;):D:P:zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy::zamykamy:

 

jak ktoś wpadnie przed 6:00 to proszę bardzo, tylko przy wyjściu niech z powrotem odwróci kartkę w oknie na "zamknięte"

i żadnych postów po 6:10 bo będzie raport

pozdrawiam serdecznie i branoc

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...