Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

no ta osoba bedzie mogla go napisac obojetnie o jakiej porze po godzinie 6 rano, najlepiej tak do poludnia

Mógłbym ja bo gdzieś tak o 6 bym do szkoły wstawał ale na wszleki wypadek powinien być 2 sprzątacz lub też np: ty darek11 i zeratul moglibyście w kryzysowych sytuacjach napisać takiego posta :wariat: co wy na to??

Link to post
Share on other sites

@_nick_

jaką chcesz tą tequilę :jupi: zwykłą czy może Mezcal :zamykamy:

dobra, na razie podam zwykłą, bo Mezcalu byś chyba nie chciał pić :zamykamy:

@mich@el

taryfa ulgowa na forum G.R.U.P.E. :zamykamy: ciekaw jestem kiedy :wariat:

to co dla Ciebie w końcu :zamykamy:

@michalinio22

nie przesadź z siłą jak będziesz robić porządek w Karczmie, bo to może nas drogo kosztować :zamykamy: (skoro masz ten avatar to pewnie się szybko domyślisz o co mi chodzi)

dla Ciebie również cola taką jak chciałeś

 

EDIT

nie wiem jak to będzie, bo mnie również czeka sql od pierwszego, wstaję o 6:30 zazwyczaj, ale generalnie nie mam za dużo czasu, bo do szkoły mam całkiem nie blisko i to jeszcze z buta

sorki panowie, ale ja raczej odpadam

chociaż w weekendy bardzo chętnie

Link to post
Share on other sites

@michalinio22

nie przesadź z siłą jak będziesz robić porządek w Karczmie, bo to może nas drogo kosztować (skoro masz ten avatar to pewnie się szybko domyślisz o co mi chodzi)

dla Ciebie również cola taką jak chciałeś

 

dzięki za colę :zamykamy: a o sprzątanie nie ma się co martwić potrafię się kontrolować to moja głowna cecha obok siły i świetnego gustu :jupi::wariat:

Link to post
Share on other sites

@michalinio22

no tak, on był całkiem opanowany tak jak pamiętam...

 

Był zbyt spokojny i mnie to denerwowało :jupi: bo będac takim silnym i mając taki potencjał >>a on robił tylko uniki dopeiro później się wziął do roboty ale to DB GT a ja wolę głównie DBZ chociaż DB GT też dobre jak każy DB!! :wariat:

Link to post
Share on other sites

to nie musi byc za kazdym razem, czasem w karczmie tez sa pustki. chcialbym zeby to byla osoba ktora nie siedzi juz na "jakims stanowsku", i mialo by to charakter takiej a'la cietej riposty/pol zartem pol serio z jajem

Link to post
Share on other sites

to nie musi byc za kazdym razem, czasem w karczmie tez sa pustki. chcialbym zeby to byla osoba ktora nie siedzi juz na "jakims stanowsku", i mialo by to charakter takiej a'la cietej riposty/pol zartem pol serio z jajem

mógłbym spróbować :wariat: >>> ale wtedy bym meldował się w karczmie tylko na chwilkę na jedną kolejkę :jupi:(chodzi mi o czas od 22) ale w weekendy byłbym z wami do końca :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

no ja przerabiam właśnie zwykłe DB, bo nie całe widziałem

DBZ już widziałem całe (pojedyncze odcinki mi umknęły) a DB GT podobnie

coś nie chce mi avatar wejść ten co chciałem, bo zainspirowałeś mnie żeby zmienić

jeszcze chwilkę pokombinuje, może wyjdzie

Link to post
Share on other sites

no ja przerabiam właśnie zwykłe DB, bo nie całe widziałem

DBZ już widziałem całe (pojedyncze odcinki mi umknęły) a DB GT podobnie

coś nie chce mi avatar wejść ten co chciałem, bo zainspirowałeś mnie żeby zmienić

jeszcze chwilkę pokombinuje, może wyjdzie

Mam nadzieje że się uda :wariat: im więcej nas tym lepiej:D

 

 

No panowie to wzonszę toast za tą noc i trunki które pijecie żeby wam miło się je piło i żeby przysparzały wam tylko dobrego smaku :jupi: ZDRÓWKO!!

Link to post
Share on other sites

gdyby było AF to można by się jeszcze trochę popróbować (SSJ5 i inne bajery)...

co prawda zostaje jeszcze Brolly, ale chyba nawet LSSJ nie pobije Gogety

ale nic, zmykam na DB

hasta la vista, I'll be back

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Właśnie mam pytanie?? taka anegdotka bo jest podobno mit że nie można prowadzić po zjedzeniu jabłka bo chuchnięcie w alkomat wyjdzie Ci że jesteś pijany słyszał ktoś kiedyś o czymś takim?? :wariat: Ja się ostro zdziwiłem i nie wierzę w to ale pytam się bo może ktoś ma jakieś doświadczenia :jupi:

 

EDIT: to chyba wszystko wyjaśnia >>> http://www.dziennik.pl/polityka/article ... ablek.html

Link to post
Share on other sites

gdyby było AF to można by się jeszcze trochę popróbować (SSJ5 i inne bajery)...

co prawda zostaje jeszcze Brolly, ale chyba nawet LSSJ nie pobije Gogety

na polski poprosze :zamykamy:

Rozmowy fanów Dragon Ball :wariat:

Widzę że kolega się nie orientuje...

Piękne lata młodości i godziny przed płaskim ekranem :jupi:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...