Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

dobra, ja się dzisiaj urywam szybciej bo trochę zmęczony jestem

ostatni przewraca kartkę na "zamknięte"

nawet jeśli tego nie zrobi, to karczma po 6:10 jest absolutnie nieczynna, aż do godziny 22:00, lub w razie wyjątku - do ogłoszenia

jeśli ktoś (np. mich@el) wyjedzie z tekstem, że można pisać o 10:00, bo kartka będzie nieprzewrócona - wedle wcześniejszych zapowiedzi raportuję post, więc radzę się zastanowić

pozdrawiam i branoc wszystkim

Link to post
Share on other sites

O kurde ale pustki :rotfl:

 

Pewnie ostro imprezujecie a ja musze zamknąć ten dobytek żeby kto towaru nie buchnoł.

Widać taka moja rola dzisiaj, mówi sie trudno.

Więc dobranoc koledzy tylko pamiętajcie żeby rano głowa nie bolała bo Karczma otwiera sie o 22.00.

 

branoc http://zmjo2q.bay.livefilestore.com/y1p1NEJbJ0kKWW4PWY4htb1gSYwBfgQqTLvs6DAjaXw-yrIQOG2z9hMvptg4JZyoEBwdna_Mtq4KAgc2Yqp9yySruY-XilP6UFe/89.gif

 

Przezornie oświadczam że już Zmknięte

 

Link to post
Share on other sites

WTF grzecznie się pytam :lol::D :D

gdzie jest Gospodarz :]

raz nie mogłem otworzyć karczmy o 22:00 i wszystko się wali

teraz otwarta już jest, sorki serdeczne za spóźnienie

w ramach rekompensaty kolejka dla wszystkich na koszt firmy, a darekk11 ma postawić kolejną jak się zjawi, już ja się o to postaram

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no jestem, rodzice uznaja mnie za wariata i chca mnie od neta odlaczyc a ja rozmawialem z nimi o Projekcie Venus. Cos lepszego dla ludzi a oni sie nogami i rekami bija o system ktory ich uciska,. no zal w du**e sciska, nie mamy kryzysu finansowego tylko kryzys swiadomosci spolecznej...

 

@zeratul - a co ty myslisz o Projekcie venus? (link w moim opisie)

Link to post
Share on other sites

@mICh@eL

jakie solo :lol:

@Sebool_uk

ja SB nie siedzę

poza tym o ile się orientuję Gospodarz zobowiązał się mnie powiadomić jak nie będzie w stanie otworzyć karczmy

tak czy inaczej nic się nie stało, akurat film, który wtedy oglądałem nie był przedniej jakości, więc postanowiłem przerwać i sprawdzić co słychać w lokalu i dlatego było tylko 6 min spóźnienia

pozdrawiam

 

EDIT

wojna rozwiązuje wiele problemów...

nie jestem pacyfistą, niektórych konfliktów nie da się chyba rozwiązać inaczej niż zbrojnie, ale ogólnie jestem za pokojem

słabego mam neta, leniwie się strona ładuje

przybliż po krótce to się może wypowiem

chyba, że to co napisałem powyżej Cię satysfakcjonuje...

Link to post
Share on other sites

jest to swiat bez pieniedzy, z ekonomia surowcowa. technologia przede wszystkim, roboty zastepujace w coraz wiekszym stopniu ludzi. ekologia na pierwszym miejscu, gdzie glowna role odgrywac bedzie recykling razem z produktami najwyzszej jakosci by nie trzeba bylo produkowac zbednej ilosci chlamu.

 

mimo wszystko, nie zaluj tej chwil iaz sie zaladuje, naprawde warto

Link to post
Share on other sites

"technologia przede wszystkim..."

w reklamie pewnej firmy zajmująca się produkcją m.in. napędów DVD oraz monitorów / telewizorów usłyszałem genialne zdanie:

 

Technologia bez ludzi jest niczym

 

(czy jakoś tak, sens zachowany)

 

także to raczej nie jest dobry pomysł, bo gdy maszyny przejmą kontrolę i będą wykonywać całą robotę za ludzi - ci przestaną być potrzebni...

na ekologii się nie znam, ale o ile mi wiadomo jest to nauka o życiu itp,

dlaczego więc zakłada ona dbałość głównie o środowisko, a nie najważniejsze istoty żywe :lol:

nie brzmi to dla mnie zachęcająco

nie jestem w temacie, dlatego nt samego projektu się nie wypowiem, co wiedziałem to napisałem powyżej

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

wlasnie zeratul nie przeczytales idei wiec wnioskujesz po tym co napisalem. strona chodzi ciezko wiem, bo kilka dni temu powstala (no moze troche wiecej), jednak tu wlasnie o to biega by czlowieka wyzwolic od pracy (maszyny) i skupic sie na nim a nie na zysku.

Link to post
Share on other sites

wiesz co....dyskusja jest bezcelowa

ja nie bardzo mam pojęcie o co chodzi w tym projekcie, strona leniwo się ładuje, więc nie szybko się dowiem

powiem tyle - jeżeli projekt ma taką postać (lub nie wiele inną) jak to co napisałeś to jestem raczej przeciwko

rozwiązanie wszelkich problemów ludzkości jest przedstawione na moim avatarze :lol: (żart oczywiście)

proponuję zakończyć temat na tej wymianie zdań, zanim będziemy musieli se postawić po browarze na zgodę (bo przy zaciętych dyskusjach i do takich rzeczy dochodzi)

ja się zwijam, bo trochę czuję jeszcze wczorajsze wesele

ostatni przewraca kartkę na "zamknięte", jeśli ani Gospodarz, ani ja nie zrobimy wyjątku i nie pozwolimy pisać tutaj w godzinach zamknięcia lokalu - raportuję wszystkie posty jakie się tutaj ewentualnie pojawią

no i tak w ogóle to po 6:10 karczma jest zamknięta, nawet jeśli kartką nie będzie odwrócona

pozdrawiam i branoc

Link to post
Share on other sites

nie trzeba raportowac, jak siedze na forum zawsze tutaj obejze czy nie ma jakiejs gafy, jak by co usune i tyle. masz racje zeratul co do dyskusji ale prosze obejz linka (juz nawet nie dzisiaj), ale to co bedziemy mowic bedzie bez celowe jezeli nie znasz zalozen. No browarek dla wszystkich za dzisiejsza niemozliwosc (nie z mojej winy) otwarcia karczmy o czasie 8-)

Link to post
Share on other sites

@darek,

Wszedłem na stronę i stwierdziłem, że jest to ciekawe i przyszłościowe, ale... chyba za dużo discovery :D. Nie łudź się, że to powstanie. Zbyt kosztowne. Miej także na uwadze tych, którym to nie pasuje (ludzie, o których nawet nie słyszeliśmy, a trzymają wszystko w garści - są to moje przemyślenia, więc się nie kieruj tym jako źródłem :]) ;-). Byśmy się cofnęli do epoki totalitaryzmu, tylko w nowym "opakowaniu" :D.

 

P.S.

Lubię rozmowy na poziomie, ale w tych czasach ($w3t4$nYcH, oraz http://bash.org.pl/26338/ - przykłady, a jest ich wiele więcej :lol: ) ciężko spotkać kogoś godnego. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem :].

 

EDIT:

Zapomniałem... Zamknięte

Link to post
Share on other sites

Widzę pełen serwis ;) Cytrynowa z cytryną i bez cukru?

 

No chyba, że macie Ciechan Miodowy z nalewaka :D Nie mam ochoty dzisiaj na nic gorzkiego...

 

EDIT:

Jakiś dzień abstynencji dzisiaj chyba... O tej porze zazwyczaj typowe puby (piwo, nie dyskoteki dla dzieciaków) są pełne :D

Link to post
Share on other sites

no ja film znowu oglądałem, więc nie bardzawo mogłem zaglądnąć wcześniej

tak czy inaczej witam wszystkich i zapraszam do nieprzespania kolejnej nocy

widzę, że dzisiaj Gospodarz obsługuje (chce się zrekompensować za wczoraj pewnie :D ) to ja poproszę 1 litr chłodzonej pepsi w szklance / kubku / tekturowym naczynku z McDonalda + 10 kostek lodu

pozdrawiam

 

EDIT

dobra, obsłużyłem się sam a teraz się zrywam

ostatni przewraca kartkę i żadnych postów po 6:10 bo wiecie co ;):D

Link to post
Share on other sites

cos dzisiaj spokojnie, za spokojnie :>

pewnie niedlugo bedzie jakis nalot antybiotykow z mordoru i jeszcze sanepid do tego :o:o:o

To ja tak zapobiegawczo walne jeszce raz kawe rozpuszczalna z cola (sposob na spanie z czasow studenckich :menda: ), zapodam monitoring i ide na zaplecze pociupac w jakas giere na karczmowym kompie ;)

 

 

No to by bylo tyle na dzisiaj, dziendobranoc panstwu i zapraszamy w godzinach 22:00 do 6:00 a teraz to juz

 

 

ZAMKNIETE

;):D:D:D:o:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...