Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

sory mysla nad czesciami do kompa bo kladam sobie drugi, taki co neta na nim bede oglondal i sluchal muzy co najwyzej. na lapka mnie nie stac bo bym musial ze 2k wybulic a kompa moge za 500zl juz zlozyc wiec jestem troche taki zajety, chce zeby byl oszczedny jak najbardziej wiec bym chcial sobie policzyc ile W by bral.

 

a netbooka nie chce, za maly ma ten pseudomonitorek jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

a co tam chcesz wsadzić Panie Gospodarzu ;)

albo czy do neta i muzy nie wystarcza ten komp "stary" co w profilu masz :)

jakiś starszy system na niego, żeby pamięci nie trza było dużo, Firefox albo inny Chrome i hulaj dusza, piekła nie ma

Link to post
Share on other sites

ten stary juz nie jest w moim posiadaniu, zostawilem go w opisie bo mam do niego sentyment ;)

 

plyta glowna z zintegrowana grafa, proc jakis tani dwu-jajowiec(obojetnie czy AMD czy Intel, wazne zeby XP na nim dzialal bez problemow, gg, IE i tyle), dysk ze 160GB max, nagrywarka DVD no i tyle.

 

a ten moj byly co juz go nie mam, dalej jest bardzo mocny, wszystkie nowe gry na nim dzialaja na srednich:D

Link to post
Share on other sites

no _nick_, ja sam bardzo chętnie bym kupił za taką cenę pewnie, tylko jest tzw. kwestia polityczna, tj. moi starsi... :)

tak to już dawno bym miał pewnie jakiegoś normalniejszego kompa

ale mimo to życzę udanej sprzedaży

a tak w ogóle - to co dla Pana Panie Moderatorze ;)

Link to post
Share on other sites

A no i obsługa konkretna :)

 

 

Swoją droga zdradze wam co planuję zmienić, bo jak sprzedam dysk, zasilacz i kartę dźwiekową to egzystencja peceta będzie zagrozona :?:

 

Mam zamiar kupićcorsaira 650W, 3 dyski samsunga F3 500GB i do tego dźwiękówkę - prawdopodobnie Audiotrack prodigy.

 

Po takiej aktualizacji komp będzie jużzupełnie full wypas ;)

Link to post
Share on other sites

@_nick_

ja nawet w realu się czasem do kumpli zwracam na "panie"

a biorąc pod uwagę, że jesteś moderatorem - należy Ci się szacunek, bo jak nie to buba :)

no a tak w ogóle to ja różnie piszę, raz po nicku, raz po imieniu, czasem zdarza się też użyć zwrotu "panie"

a zasilacz czemu Corsair, nie chcesz szarpnąć się na jakiegoś Enermaxa ;)

 

dobra, ja też idę już spać bo mi się nie chce po 2h w robocie dzisiaj nic robić

pozdrawiam wszystkich, ostatni przewraca tabliczkę na "zamknięte" i branoc

Link to post
Share on other sites

piwko dla Moderatora

co dla Ciebie Sebool_uk :wariat:

ja zdjęć nie widzę

dobrze darek11, że otworzyłeś, ja musiałem się w innym temacie udzielić

a tak w ogóle to niech Moderator, który na moją prośbę wykasował z tego tematu posty poza godzinami niech się przyzna

pozdrawiam

 

EDIT

piwko dla Ciebie Sebool

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...