Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

co dla Ciebie: piwo, może coś mocniejszego

Ostatnio troche przeginam z browczykiem więc poprosze "cocacole" no i dzięki za powitanie :) .

Do 16.32 (tutejszego czasu) stałem pod drzwiami i tylko patrzyłem kto jest i co sie dzieje :/

 

edit :

Z tym czy na stałe to sie dopiero zobaczy...

 

Link to post
Share on other sites

Ogłoszenie

 

Szanowny kolego sevae jeżeli wpadniesz tu choćby na pięć minut to bardzo prosze o kontakt na multijumper@gmail.com sprawa bardzo pilna !!!

 

Ja też odczuwam "zmęczenie materiału" ale może coś sie uda wypracować, zapraszam też do lektury Spampostu :)

ja w piątek i sobotę przy grillu przesadziłem też Cola xD

:D:)

 

P.S. Jeżeli chodzi o gmaila. to nie jest to nowa edycja "SPAM"...prosze :/

 

Link to post
Share on other sites

to ja ide spac, jutro poniedzialem to mnie bedom meczyc od rana. branoc wszystkim a @zeratul nie rozdawal wszystkim, tylko @MJ ma dzisiaj na koszt firmy bo mial ciezkie dni mozna powiedziec.

 

branoc wszystkim...

 

"znowy darek grzebie pod ladą w poszukiwaniu poszukiwanej... packi na komary :/ z bananem na twarzy bierze napoj zeratulowi i bez slowa chowa sie w glebinach zaplecza, po czym znika...

 

lubie pisac historyjki :)

 

edit: jak tylko przekonam admina zeby mi dal uprawnienia co bede umial edytowac pierwszy post karczmy, zrobie tam ogloszenia.

Link to post
Share on other sites

jaki napój mi zabrałeś :/

oczywiście, tylko MJ ma na koszt firmy, i tylko do zamknięcia dzisiaj

 

EDIT

ja też spadam, trza trochę w łóżku pobyć :)

zgodnie ze starą zasadą - ostatni przewraca tabliczkę w oknie na zamknięte, a po 6:00 proszę żadnych postów (+- 10min spóźnienia jest dopuszczane) bo i tak będą kasowane przez Moderatora

MJ - częstuj się do woli czym tylko zechcesz i znajdziesz w lokalu, ale pozostali goście mają pełne stawki

z łaski swojej w przypływie hojności i wspaniałomyślności - nie zdemolujcie lokalu :)

pozdrawiam wszystkich i dobranoc

Link to post
Share on other sites

To ja też już lece nakryć sie kotem, było miło jak zawsze :/ i dzięki za kolejke "free" :)

P.S. Jeżeli chodzi o gmaila. to nie jest to nowa edycja "SPAM"...prosze

Troche głupio napisałem, sorki...

 

"Dziady spamerskie" mogą pisać ile chcą, będe zaszczycony.

 

Link to post
Share on other sites

Widzę, że już nikogo nie ma na forum więc przyszła kolei i na mnie trzeba iść lulu paciu bo rano muszę wstać :\ ... wpadłem na chwilę bo coś zasnąć nie mogę ale tak na serio lecę już w kimkeee http://www.mandrivalinux.eu/images/smilies/sleep1.gifto w takim razie do dzisiaj do później! jako, że ostatni opuszczam ten lokal więc pozostało mi tylko przewrócić kartkę na drugą stronę...

 

"Zamknięte" do godziny 5:59:59 sek. http://nwf.w.interia.pl/emo/GIF-papa.gif

Link to post
Share on other sites

mi się nie chciało dzisiaj otworzyć, ale widzę, że nawet gdyby mi się chciało to bym nie mógł bo mi "Straż Miejska" blokadę założyła :)

ja również proszę aby temat nie był zamykany, a jedynie posty napisane w godzinach 6:10 - 22:00 były usuwane, najlepiej zanim się jeszcze pojawią :/

zapraszam na kolejną nieprzespaną noc / częściowo nieprzespaną noc i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja również proszę aby temat nie był zamykany, a jedynie posty napisane w godzinach 6:10 - 22:00 były usuwane, najlepiej zanim się jeszcze pojawią :)

zapraszam na kolejną nieprzespaną noc / częściowo nieprzespaną noc i pozdrawiam

Przyjąłem :/ Ale jak tych postów po godzinach będzie dużo to pomyśle nad zamykaniem/otwieraniem karczmy.

Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie Moderatorze

zdarza się czasami coś, co powoduje, że trzeba by było karczmę otworzyć poza tymi godzinami, w jakiejś wyjątkowej sytuacji

także nie bardzo bym był za tym, żeby temat był zamykany, jednakże nie ja tu rządzę

pozdrawiam

 

EDIT

żeby nie było nudno to mały quiz

X czy Y i dlaczego ;)

osoba która odpowie wymyśla następne pytanie na tej samej zasadzie

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...