Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Ja wlasnie je na polskim przerabiam, zaczalem dopiero. To sie szybko czyta, przeca krótkie to jest. Jakby co to tutaj masz strzeszczenie i opracowanie jakbyc dalej nie wiedzial o czym to jest:

http://jadro-ciemnosci.klp.pl/

:P

 

A samo jąderko wcale mega nudne nie jest, przynajmniej w porownaniu do innych lektur...

Link to post
Share on other sites

Ano, ale nie ma lektur ciekawych :P

Pana Tadzia z przyjemnością czytałem, Krzyżaków (mimo, że długie i ciężkie) też :D

ale to to jest badziewie....zero akcji, jedna wielka bajka jak on się rozbijał tym parowcem po dżungli i w końcu tam zamelinował.....ch :P a lektura warta...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zbrodnia i kara...nie czytałem, aczkolwiek wydawała się ciekawa z opowieści na lekcji :P

co najlepsze...wg mojego nauczyciela od polskiego całe zło na świecie jest dlatego, że ludzie nie czytają właśnie tej książki :P:D:P

Link to post
Share on other sites

Może lekka przesada z tym złem ale książka IMO warta przeczytania ogólnie kilka lat jestem już po liceum, ale gdy ktoś mi każe wymienić jakieś ciekawe lektury, a przeczytałem praktycznie wszystkie, to Dostojewski zawsze wpada mi jako jedna z pierwszych pozycji :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...