Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Czasami może ja za bardzo naciskam i posówam, ale ona zawsze lubiła ostro :) a teraz mi pada, traci chwilowo energie do życia, musza ją wstrząsnąc i się cuci, ale nie na długo :) musze co chwila powtarzac reanimacje.

 

ja mam Troche złomu ;D chodx sobie weź bo mi się tego sprzątac z półek nie chce a by się przydało :/

Link to post
Share on other sites

Też mam trochę, ale nikt mnie lubi tutaj, w budzie też, na treningach tez. Wszystko tylko potrafię spi*rdolić... Przynajmniej komp już działa, gniazdko wyprute, neutral jest, 3.6GHz na cepie przy 1.42V jest. Nie mam tylko BO, pograłbym sobie teraz w zombie na multi. Na singlu za duży hardkor.

 

Narazie i krzyzyk na drogę sobie kładę...

Link to post
Share on other sites

u mnie raptem stara klawa klezy i buda, i hmm pewnie coś gdzieś jeszcze ;p jakis radiator i witraczki mis ię gdzies walały, kumpel ma ze 3 kompy jakies starsze w garazu skitrane, takie z czasów kiedy to kompy po 3GB HDD miały ;D

No ale Ty chcesz złom a nie "relikty" tudziez antyki ;D Wiec pomimo iz koniem nie jestem, i tak nie potrafie Ci pomóc :)

Link to post
Share on other sites

No chyba nie ;D ja bym tego za darmo nie wział, gostek ma niewyobrażalne zdolności destrukcyjne. Dac mu cos na jeden dwa dni i juz cos spieprzy popsuje itd. Telefony zmienia co miesiąc generalnie chyba zaden mu dłużej nie wytrzymał, 2 utopił w kiblu 3 wyprał, komputer Pepsi oblał, głosniki popalił. Gostek jest straszny. Kiedys słuchawki ode mnie wział na dwa dni bo do warszawy jechał, do tej pory nie mam słuchawek "popsuły się"

Link to post
Share on other sites

Tak, a sam dostałem i to dawno temu... Taki integracyjny ten temat. Gdybacie o czymś, a ja nie mogę się dołączyć z niczym sensownym... Spadam chyba stąd, bo jestem w ogóle nieprzydatny... Nick powstał z nudów, nie potrafię byc oryginalny na swój sposób...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...