Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

@Ingrid

No to szybkiego powrotu do zdrowia życzę, mnie na szczęście w tym roku mój "całoroczny" katar na razie szczęśliwie omija, więc jest dobrze.

 

@kowdipapo

Nie zachęcisz mnie do dyskusji, bo jako typowy leń stwierdzam, że wszelkie ingerencje, które wpływają tylko na wygląd są zbędne :roll:

Link to post
Share on other sites

@In, wracaj do zdrowia ^^

 

Tak ogólnie to się witam z wami po kąpieli :roll: Trochę przesadziłem z temperaturą wody :pajac:

Przy okazji niestety musiałem wrócić na stary config, bo GF8500GT zaczął sypać artami na maksa i nawet piekarnik mu nie pomógł. Pojedzie jako combo z GTX'em. BTW, niech lepiej ktoś teraz da mi porządne argumenty na ciągnięcie peceta dalej, bo ja zaczynam coraz bardziej myśleć o konsoli chociaż fractal R3 naprawdę mi się podoba i myślałem, że jak GTX będzie naprawiony(oby) to wszystko upchnę właśnie w tą budę...

Link to post
Share on other sites

Mogę pobiadolić trochę o R3, bo cholernie mi się podoba. Zwłaszcza te złącza na górze i to wycięcie na power led'a. Piękna, całkiem tania i wyciszona buda. Chyba ją kupię. Miałem kupic senki i SOCOM'a, ale teraz wszystko zależy od tego czy GF będzie naprawiony. A zanim się dowiem to minie pewnie z miesiąc.

Link to post
Share on other sites

A ja świeżo po BF'ie. Podbiłem swój rekord z 20/1 na 21/1 i ogólnie nie najgorzej.

 

@Himer

Muszę w końcu zagrać w M2, ale ta cena... Widziałem w Empiku za 150 zł. Za 115 kupiłem Bad Company 2, które dostarczyło mi już koło 400 godzin rozrywki. I to jeszcze bracia Czesi tak nas dymają z tym wycinaniem z Mafii.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...