Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Widzę matej, że Ty też niedaleko w miarę pomieszkujesz :/ zeratul wczoraj proponował wyskok na browca. Może jakiś mini zlot z okolic? :hahaha: Wiem, że jeszcze xpris u mnie w mieścinie mieszka...

 

E: @B

 

Mogę Ci wysłać puszeczkę :D zapakuję ją solidnie, ino nie obiecuje, że dotrze niezbełtana :wariat:

Link to post
Share on other sites

Właśnie a propo puszek, to szukałem Zwierzyńca w butelce w tym PSSie ale nie było :wariat: Następnym razem zwiedzę jakiś Carrefour czy inny L'eclerc...

 

Krata powiadasz? Teraz to ja zazdroszczę :hahaha:

Link to post
Share on other sites
Gość bulbulek

Cokolwiek to jest.

 

@F,

 

banalnie. Trudno zrobić dobre wino. Trzeba mieć dobry moszcz etc. Z browarem sprawa jest prosta. Kupujesz słód, drożdże i chmiel. Podgrzewasz wodę ze słodem do odpowiednich temperatur w garze. Potem oddzielasz wodę od słodu (filtracja) i gotujesz ją z chmielem. Następnie do fermentatora. Jak się piwo zrobi rozlewasz do butelek, dodajesz cukru i butelkujesz. Tyle :wariat:

Link to post
Share on other sites

Cokolwiek to jest.

Dokładnie... Ni w ząb nie kumam ówczesnych trendów...

 

Wyjaśnisz o co chodzi w tym obrazku?

 

E: @B

 

W teorii nie wygląda to na bardzo skomplikowany proces :wariat: Kiedyś na pewno spróbuję!!!

Link to post
Share on other sites

Pędziłeś już kiedyś czy to będzie debiut?

To Ty nie wiesz o tym lesie?! :wariat:
Tym co spłonął? :D

 

@B

Będziesz musiał koniecznie podzielić się wrażeniami! Mało tego - proponuję zrobić mini - recenzję okraszoną ogromną ilością zdjęć! :hahaha:

Link to post
Share on other sites
Gość bulbulek

Oczywiście, że wchodzi. Sam mógłbym zbudować, programowalny z LCD etc. Problem polega na sterowaniu temperaturą. Mam kuchenkę gazową i musiałbym jakiś zawór elektroniczny dostać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...