Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

czy wam też tak wolno ładuje się benchmark, czy to tylko mnie? Mam neta 4Mb/s, no ale może to tylko u mnie. Vera, skąd u ciebie taki avek(fajny jest)? Avków z sierściuchami nie lubię.

Link to post
Share on other sites

siemka ludzie, zapraszam

spóźniłem się bo u kumpla mecz (z resztą bardzo ładny) oglądałem :co:

dziękuję Moderatorowi (chyba wiem któremu nawet ;) ) za zrobienie w tym przybytku (nie jak to błędnie określił Hubertus - burdelu) porządku ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam pana mixtape, jak tam temperaturki quada? Co prawda pogoda nie jest idealna dzisiaj, ale jest dość ciepło. Ja mam 37st w idle i 66 w stresie. nie jest to szczegołnie dużo, mi te 3.5Ghz wystarczy jakoś, mobo mnie ogranicza :oops: teraz zamontuję accelero S1 na radka i zobaczę ile wycisnę z niego.

Link to post
Share on other sites

no ja jednak jestem wcześniej, bo mnie jakoś nie ujął ten GR :)

posiedzę jeszcze trochę, poczytam w necie to i owo i spadam, ale jeszcze wbiję się pożegnać :)

pozdrawiam :P

 

EDIT [1]

czas zawijać w kimę :)

a skoro nikt nie ma "plakietki on-line" pozwolę sobie przybytek zamknąć :)

pozdrawiam & branoc & żadnych postów po 6:00 do 22:00 proszę :) & ETA 21h & ;);):co: & ciao ;)

Link to post
Share on other sites

ok :) - ty stawiasz mam rozumiec :D

chcialem zeby niemcy strzelili w ostaniej minucie, ale hiszpanie w ostaniej min dogrywki dobili by szwabow :)

szkoda bo chcialem jeszcze 30 min fajnego meczu poogladac.

Link to post
Share on other sites

witam, zapraszam....

dziękuję za kolejkę, aczkolwiek okazji nie pochwalam....

pozdrawiam

 

EDIT

 

Jak free to najdroższy trunek jaki tu macie otwierać :D

 

Ciebie to nie dotyczy, boś nieletni....

Link to post
Share on other sites

dlaczego szpakowski zawsze mowil UZIL - cos mi sie nie wydaje zeby az tak niemcy mowili :D

Ma ktos elektronike do WD 160 JB ATA ? - zjaralem w glupich okolicznosciach, moze byc tez dysk z bad sectorami w rozsadnej cenie oczywiscie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...