Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

No garniak to pisałem dlaczego i kicha na end of year. Muszę nieść sztandar z jakimiś brzydotami. Nie mogli mi dać jakiś fajnych dziewczyn? Same pasztety teraz w budach są?

 

Jakiś giguś jak nie musi być uber pro for szpan.

Link to post
Share on other sites

Czesc :hahaha:

Jak sie uda to dzis wrzuce recke m8000x, tylko musze wrzucic fotki do recki i zrobic jeszcze kilka Deathaddera bo nie potrafie znalezc tych co robilem :o

Wrzucam ją, bo dostałem mały opieprz od Wojtka :o (co zresztą zrozumiałe) i zamiast dorobić opis Kraita od Razera to wywalilem wszystko co z Kraitem związane i obrobiłem w miarę fotki do M8000X i Deathaddera i po prostu będzie krótsze niż planowałem.

Maksymalnie jurto ją wrzucę, bo troche zmęczony jestem, a jeszcze robote mam i moze nie dać rady po wrzuceniu wszystkich fotek przeczytac tekst caly i poprawić jakies błędy :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Himer - ty jesteś idealny, że innych od pasztetów wyzywasz?

 

Zauważyłem w ogóle, że ostatnio na benchu pełno przepychanek słownych, jeden na drugiego skacze i obraża. Znikam z forum raczej, powaga. Cytując sformułowanie, które tu przeczytałem, a mi się spodobało: wszyscy zaczynają "sr**ć żarem" i nienawiścią. Mam gdzieś takie coś, po cholerę się denerwować. :o

Link to post
Share on other sites

Słuchaj, gdybys zobaczył z kim masz iść z tym czymś. Dobra z resztą to chyba kara jest, bo wybrali najbrzydsze osoby z klasy. No nawet betty byla piękniejsza i bez kitu. Tak więc wiesz od razu nie pouczaj mnie mistrzu.

Link to post
Share on other sites

Maks, po prostu podchodź do tego z dystansem i/lub ignoruj. Jak widzę kłótnie bezsensowną to wychodzę z tematu i tyle.

Zauważ jakie są posty Himera ciągle i tym kolejnym sie nie przejmuj albo dodaj Go do 'wrogów' na forum, zeby nie pokazywało Ci jego postów bo tak to chyba działa :o ).

Link to post
Share on other sites

A co za różnica z kim idziesz? Jakbyś niósł z ładnymi, to sam byś przez to lepszy się poczuł? Co byś z tym faktem zrobił? Daj spokój, dla tych dziewczyn możesz być taką samą brzydotą, jak one dla ciebie. To jest zawsze kwestia gustu, choćby były łyse i miały po jednym zębie.

Link to post
Share on other sites

Lepiej nic nie będę pisać, zostawię to dla siebie. Miałem ochotę zrobić test past termo, ale pewnie mój pomysł skończy w office i gdzieś się podzieje na mojej extra grubej partycji XXL 309GB. Pewnie i tak bym dostal tylko 1 punk, bo nie potrafię pisać no i są lepsi ode mnie.

Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem co byś z tą "ładną" zrobił :o . A tak poważnie to może ona pomyśleć to samo co Ty...np. "jaki zjeb mi się trafił" Więc nie oceniaj kogoś po wyglądzie bo możesz się przejechać:hahaha: A nóż jest wariatka w łóżku :o

Link to post
Share on other sites

To kuffa nie rób i tyle, ale przestań biadolić jak zakompleksiony chłopak. Proszę...

Bo co wbijasz do Karczmy to jakieś kompleksy swoje opisujesz, a to, że życie masz ujowe, a to, że nic nie potrafisz. Nudne to sie robi juz. Weźsięw garść i zacznij działać, albo po prostu przestań bezsensownie biadolić.

 

[Kffa, chyba po prostu zrobie to o czym sam pisalem post wczesniej :o ]

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...