Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Babka by wolała, żebym przy kompach robił, ale sobie coś przysiągłem i to zrobię. Pójdę.... do wojska polskiego, do gromu. Depreche? a może, kto tam wie, ciesz się, że masz kogoś. Moje parę części mnie już uciekło przez 8 lat i ucieka dalej, nic na to nie poradzę. Życie toczy się dalej, przynajmniej mam wspomnienia po 102-ce po zajezdni, na trawmaju mogłbym powozić ale nie na skodzie. jakiś konstal albo protram bez dwóch zdań!

Link to post
Share on other sites

i'm back :(

jestem skrajnie wycieńczony

gębę mi tak opaliło od śniegu że ledwo na oczy widzę

nie wiem ile razy całe życie mi przeleciało przed oczami ,a le sporo takich momentów było

ogólnie wypas

Link to post
Share on other sites

Michał za takie coś powinieneś bana dostać :wariat: .Nie można tak mówić.Nikomu nie można złego życzyć.Chłopok ma depreche.

Tak, ja sobie SPAMuje i on przeze mnie się powiesi :(

 

Jak ma problem niech pójdzie do psychologa/pedagoga w szkole, a nie pi***li na forum komputerowym :]

Link to post
Share on other sites

Himer masz 15 lat już chcesz kończyć - całe życie przed tobą, na razie to tylko jesteś trochę większym, ale wciąż dzieckiem. Dobra nie zamieniając już benchmarka w gabinet psychologa - lubiących żużel zapewne ucieszy fakt, że Hampel i Gollob zdobyli dublet w gp Danii.

Link to post
Share on other sites

Oglądałem i szczerze jakoś nie podobał mi się (oprócz sposobu kręcenia). Przypomniał mi się chyba najgorszy pomysł na horror, jaki widziałem- duch, który nawiedzał pewnego człowieka był widoczny tylko na niektórych zdjęciach, ponieważ przez resztę siedział na plecach tegoż człowieka, co objawiało się bólem pleców i dużą wagą (jeśli dobrze pamiętam to był film o tytule widmo, który w oryginale jeszcze był nawet dobry, ale za to w wersji made in usa się działo :( ).

Link to post
Share on other sites

Himer, kurfa, weź sie w garść. Juz kilka razy Ci pisalem, żebys przestal pierdlić i zaczal robic cos, by sie zmienilo na lepsze i nie gadaj, ze sie nie da, bo sam mialem różnie i mimo młodego wieku troche przeżyłem problemów.

 

A tak btw. jak juz na forum biadolisz jak Ci to źle to zaloz temat na jakism forum odpowiednim do tego i tam się żal/szukaj pomocy. Primo, BMK to nie forum-poradnia psychologiczna (lub cos w ten desen), secundo, jak szukasz pomocy to napisz jaki masz problem a nie biadolisz jak Ci to źle...

 

Serio, jak boisz sie pogadac z normalnym psychologiem czy kims, kto Ci moze pomoc, to chociaz zaloz temat na jakims odpowiednim forum-poradni psychologicznej czy gdzie uwazasz, ze pomogą Ci Twoje problemy rozwiazac.

 

 

 

@Bany

A gdzie zdjecia?! :(:wariat:

Link to post
Share on other sites

Oglądałem i szczerze jakoś nie podobał mi się (oprócz sposobu kręcenia). Przypomniał mi się chyba najgorszy pomysł na horror, jaki widziałem- duch, który nawiedzał pewnego człowieka był widoczny tylko na niektórych zdjęciach, ponieważ przez resztę siedział na plecach tegoż człowieka, co objawiało się bólem pleców i dużą wagą (jeśli dobrze pamiętam to był film o tytule widmo, który w oryginale jeszcze był nawet dobry, ale za to w wersji made in usa się działo :( ).

Sam nie wiem... Pełna wersja "Czerwona Róża" ? ("Rose Red").

Ciężko o porządny horror...

 

Może sierociniec? Sam nie wiem. :wariat:

Link to post
Share on other sites

Poszukam później, ale dziś jeśli już wypuszczą horror to większość typu "facet z siekierą idzie do was", szkoda, że fabuła jest często zastępowana efektami.

EDIT: Duży błąd - wejście na bazę danych filmwebu i sprawdzenie działu horrory (pierwsza pozycja po prostu modelowy horror).

Link to post
Share on other sites

Rozglądam się na aledrogo za jakimś sprzętem ale w sumie to zaraz będę walił w kimę :(

Dziś okazało się jak moje E8400 jest nieudolne w konfrontacji z algorytmem MES-u, nawet wykręcenie na 4,4 GHz nie za wiele dało, choć w sumie mogę szukać jeszcze spowolnienia w dysku i tak się zastanawiam czy po wakacjach nie zawistować w jakieś SSD :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...