Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

nikt nie otworzył :D:):)

to ja to czynię, zapraszam i pozdrawiam, będę później :)

Kiedys jak nie otwarlem na czas to juz o 22:01 sie niecierpliwili ludzie, a teraz to nawet nie otwieram, bo po co? Ty wpadasz na chwile i najczesciej po jednym poscie znikasz, czasem napiszesz dwa. Diany nie ma, a reszta cicho siedzi. Gdyby Darodaredevil byl, albo Diana, albo ktos inny, kto by wbijal czasem i rozruszał towarzystwo to moze i bym otwierał na czas.

 

Majkel zamiast spamowac tez zwija sie przed 23 :P

 

Ludziska, zacznijcie troche spamowac na jakis temat, albo jakas konkretna dyskusje zacznijcie :)

 

Zapraszam do tego tematu, by mi pomóc: viewtopic.php?f=41&t=11635

Wprawdzie juz jeden mi pomogl ale inne propozycje mile widziane :)

Link to post
Share on other sites

Ty wpadasz na chwile i najczesciej po jednym poscie znikasz, czasem napiszesz dwa.

w takim razie znikam :)

tak na serio to ostatnimi czasy pogrywam w party w MW2 i jest z lekka zaje :D cie, a że mam kompa jakiego mam - robienie przerwy na napisanie posta w Karczmie trwało by jakieś 15 min :)

no a przez Steama pisać nie będę bo się wiesza na moim kompie wtedy...

ale teraz do piątku przyszłego postaram się albo dłużej posiedzieć bo nauki mam w ciul, więc może więcej będę pisał....

teraz zawijam w kimę....pozdrawiam & branoc :)

Link to post
Share on other sites

Też mi się wydaje, że akurat muzykę na tym poziomie gra mało który zespół, aczkolwiek to zawsze zostanie kwestią gustu. Fan innego nurtu muzycznego pewnie będzie uważał inaczej. :D Dla mnie mają na tyle bogatą twórczość, że sporo osób znajdzie w niej coś dla siebie. :) Sztuką jest wyjść poza to, co puszczane było pierdyliard razy w mediach.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...