Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Jakoś nie jestem jeszcze przekonany do operowania pieniędzmi, których fizycznie nie ma w celu kupienia produktu, którego fizycznie nie ma. Widocznie jeszcze za młody jestem. ^^

 

Być może też tak macie, że samo oglądanie albo trzymanie w rękach pudełka z oryginalną grą sprawia radość. :) Np. mogę wiedzieć wszystko o danej grze, ale nie przeszkadza mi to po raz kolejny przeczytać instrukcji albo tyłu opakowania.

 

Mam nadzieję, że zrozumieliście co napisałem. Głowa już mi pod stół opada :D

 

EDIT[00]: Jutro będzie ostre granie, ale najpierw trza się zdrzemnąć. Około piątej walczy Adamek.

Link to post
Share on other sites

siemka ludzie....dzisiaj w miarę punktualnie, ale też w miarę bardziej punktualnie zawinę w kimę ;)

tymczasem zapraszam i pozdrawiam ^^

 

EDIT

znowu to samo...wbiłem do lokalu i rozmowy umilkły.... :P

no nic, zawijam w kimę, pozdrawiam, ostatni zamyka & branoc :D

Link to post
Share on other sites

branoc, dzisiaj moja psychika pada. Tacy zaje ^^ i są starzy na seminarium. 4 godz+ obrzęk szyi itd + niemożność mówienia i brak możliwości czegokolwiek. Jeżeli ktoś był kiedyś duszony to mu współczuję, chociaż sam miałem gorzej. Pól minuty, i w dodatku jeszcze koleś się na mnie rzucił(to była na pokaz technika). Po prostu dzisiaj mi puściły nerwy i juz będę opowiadał jak. Nic nie jadlem od 8-miu godzin, po prostu nie mogę niczego przełknąć. Oby przeszło, bo to męka jest.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...