Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Witam. Nie otwarłem ponieważ bylem z psem i pisalem (ciagle pisze) recke :)

Mysle ze nie ma tutaj co dyskutować, stała sie tragedia, jest to szok dla nas i nigdy sie do tej pory takie cos nie wydarzylo w Polsce, ale juz slyszalem o roznych teoriach spiskowych itd. IMO wszelkie spekulacje nt. przyczyn wypadku, ew. błędów pilota czy jak ktoś wspominał o upartości ofiar i chęci przybycia na czas na uroczystość narazie są nie na miejscu, ale ktos moze uwazac inaczej i to szanuje, lecz mimo wszystko prosilbym o nieżartowanie na ten temat oraz uznanie powagi sytuacji jak i osób, które miały nieszczęście znajdować się w tamtym samolocie, a dyskusja niech będzie na poziomie, bez wyzwisk itd.

Link to post
Share on other sites

o właśnie Hookie bo moze ty bedziesz wiedzial tak na 100% - czy w mr moge wkleic link do konkretnego artykulu z wikipedii i zachecic do jego przeczytania i porownania z minirecka ?

 

PS. sorki ze pisze bez polskich znakow w większosci ale laptop ma zalaną klawiature i alt dziala jak mu sie spodoba ;)

 

edit: Hookie serio :P ale wyetarczy jak opiszesz czy powierzchnia gladka, z czego wykonana obudowa, czy pokrywana farba i czy sie nagrzewa czy nie :) i juz sobie wydedukuje sama :P

Link to post
Share on other sites

Witam ;)

@Hookie ja chciałbym zweryfikować tą wypowiedź z tematu Benchmark.pl OC Team

Raku mugen nie wejdzie ci do tej budy.... Do gladiusa bez okna się zmieści ale tu okno się będzie opierało o cooler...

ale nie wiem czy posiadasz model z łindowsem czy bez :) ale gdybyś tak zmierzył odległość od bocznej blachy może by to jakoś rozświetliło temat...
Link to post
Share on other sites

Najchetniej to sam bym przetestował ta bude no ale nie dostałem jej :)

W sumie to nie mam pomyslu. Na pewno testy z wieloma roznymi kombinacjami montazu wentyli i wplyw ich rozstawienia na temperatury podzespolow, oraz moze test z najlepszą opcja ustawienia wentyli i pasywnym coolerkiem na cpu, a najchetniej to bym zobacyzl porownanie najlepszej opcji rozstawienia wentli w Gladiusie z najlepszą w Antku 300 ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...